Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC Desire S] Pomoc dla początkującego przy instalacji CyanogenMod


karol n.

Pytanie

Witam,

jestem bardziej niż zielony w materii oprogramowania smartphonów. Jako użytkownik PC-tów określiłbym się, jako powyżej przeciętnej?

Potrzebuje systemu operacyjnego wyższego jak Android 4.1 . Niestety HTC skończył na Androidzie 2.3.5 chociaż ostatnio dotarły mnie słuchy, ze HTC udostępniło Android 4.0.

Przymierzam się do CM i na razie zbieram wiadomości i miałbym pytania.

1. Jaka wersja CM jest najodpowiedniejsza do Desire S.

2. Czy najnowsza wersja nie rzuci go na kolana? Desire S ma malo RAM-u.

3. Czy sa inne wersje językowe oprocz angielskiego? Interesuje mnie polska bądź niemiecka.

4. Chciałbym użyć „Installera” bo to by było najprostsze bo bez j. angielskiego nie dam sobie rady.

5. Jak studiowałem instrukcje wgrywania to natrafiłem na pytanie czy była robiona w telefonie aktualizacja w lub po 2012 roku? Tego nie wiem a po numerze Software tez do niczego nie doszedłem. Gdyby była taka aktualizacja no to sprawa by się skomplikowała i nie wiem czy nie musiałbym spasowac?

Dokladne dane:

HTC Desire S S510e

Android 2.3.5

HTC Sense 3.0

Software 2.10.401.8

 

Za uwagi byłbym wdzięczny.

 

PS. czy sa serwisy, które się wgrywaniem CM zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ad1. Sam ocenisz, aczkolwiek, według mojego doświadczenia to albo cm10.2(4.3) albo cm11(4.4)

Ad2. Sam ocenisz

Ad3.no ba, jest też język polski, a jak nie, to masz apke ''More Locale 2''

Ad4.Możesz sprobowac z installerem, jednakze polecam ręcznie, czyli odblokowal bootloader, wgrac cwm i rom

Ad5.z tym Ci aż tak nie pomoge, zobacz czy nr kompilacji jest sprzed 2012r

Ad6. Nie ma takich serwisów oficjalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności