Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC One X] staje na logo HTC w hboot nic nie można wybrać


kamil kamilooo

Pytanie

Witam, tak jak w temacie telefon zacina się na logo HTC i w HBOOT, nie mogę wybrać żadnej opcji, jak by telefon się zaciął.

Opowiem sytuację (proszę bez hejtów).

Chciałem zainstalować CyanogenMod'a. Odblokowałem Bootloadera i wgrałem "twrp2843-BiG Recovery", lecz przez przypadek (czyt, na szybko) zrobiłem advanced Vipe i wszystko usunąłem (tak jestem zły sam na siebie teraz że zrobiłem to na szybko) przed tą operacją też nie mogłem nic wybrać w hboot, ale w systemie (jak jeszcze miałem) wyłączyłem szybkie uruchamianie i działało. Po zainstalowaniu "recovery-clockwork-touch-5.8.4.0-endeavoru" nie mogę NIC WYBRAĆ ! A zmieniałem recovery ponieważ nie mogłem podłączyć telefonu jako dysk zew. icon_cry.gif

Wszystko robiłem poprzez : HTC One X All-In-One-Kit

Proszę o szybką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hmm.. Adb sideload masz? Wgraj to przez to, jak wgramsz roma to sobie zmienisz recovery ;)

 

 

Ale jak się nie mylę to w telefonie trzeba ustawić Fastboot USB przez ten HBOOT bo inaczej jest device not found. ;/

DOBRA ! Miałem chwile pod usb go zainstalowałem z sdk "Google Web driver" I nie wiem czy przez to ale mogę chodzić po tym menu HBoot teraz jakie najlepiej recovery wgrać ?

chcialem cm 11 bądz 12.1 Który stabilniejszy ?

 

---------------------------! E D I T !------------------------

 

Zainstalowałem tym razem "TWRP 2851-BiGi pokazało mi dysk zew.

 

Dam znać czy CM uda się poprawnie zainstalować.

 

--------------------------! E D I T 2 !-----------------------

 

 

Zainstalowałem

[ROM][5.1.1][Endeavoru UNOFFICIAL]

 

Jak narazie działa ale temat do zamknięcia dzięki PeliKan za pomoc :)

Edytowane przez kamil kamilooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale sam hboot uruchamia Ci? Wgraj jeszcze raz cwm/twrp i wgraj przez adb sideload rom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hboot uruchamia się. lecz używając vol+ , vol- jest zero reakcji...  Gdy uruchamiam hboot'a jak mam podłączone telefon do pc jest  "checking SD card update..." i dalej nic. Jak by się zaciął...

 

 Przed wgraniem tego "recovery-clockwork-touch-5.8.4.0-endeavoru" mogłem jeszcze używać hboot'a tzn reagował na vol+ i vol- a teraz nic,,,

 

Posiadam HBOOT 1.72.0000

 

A chciałem tylko wgrać recovery gdzie telefon pokaże mi się jako pamięc zewnętrzna... Bo na "twrp2843-BiG Recovery" biorąc mount sterowniki sie zainstalowały lecz dysku nie pokazało.

Edytowane przez kamil kamilooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm.. Adb sideload masz? Wgraj to przez to, jak wgramsz roma to sobie zmienisz recovery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności