Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huwaei Y530] Jak poprawnie zainstalować CyanogenMod?


irys2205

Pytanie

Witam :)

Borykam się już z CM od kilku dni...chciałbym go zainstalować i nie mogę nie wiem co jest grane....bootloader jest odblokowany,CWM jest,mój telefon nie jest wspierany,ale chyba to nie przeszkadza.Huawei y530-u00 nie chce chyba CM,ale i tak zainstaluję....tylko nie wiem jak,próbowałem przynajmniej tak mi się wydaje "wszystkiego"i za każdy razem komunikat że CM się nie wgrał albo otwiera się normalnie.

Mam Androida 4.3 na Huawei y530-u00 wiem że mój telefon to największe badziewie....no i właśnie chciałbym dodać mu skrzydeł,ale jak.....

....nie mam pojęcia.

Proszę jeśli ktoś z Was będzie chciał mi pomóc to proszę o Pomc...... . :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według instrukcji....jak zainstalować CM.

....ale mój telefon nie jest wspierany i robię to że tak powiem na "2 uda" albo się uda albo się nie uda. :(

odblokowałem boatloadera wgrałem CWM nawet nie wiem jak sprawdzić czy dobrze wgrałem CWM.

....No i chcę wgrać CM ale w/g instrukcji nie da rady....więc nie wiem czy ja źle coś robię czy mój telefon gra w kulki.... :(


CWM-a mam 3.0.0.5 jest napisane że to najnowszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hah, to że nie jest wspierany przez cyanogenmod, nie czyni mu totalnej blokady na nieoficjalne porty romów cyanogenmod, napewno jest jakiś rom nieoficjalny

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gaapsy do każdej wersji cm'a są inne, co do romu, dziś jak bebe miał czas zrobię temat

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, ja jestem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@irys2205 niestety :/ nawet nieoficjalnych portów brak :/

jedynie co możesz na dzień dzisiejszy to xposed

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności