Skocz do zawartości

dasiek

[ROOT] Lucky Patcher

Rekomendowane odpowiedzi

post-1161-0-62289400-1434619452.png

Przyjmijmy, że jest to najbardziej zaawansowany menadżer aplikacji dostępny na androida. 

Dlaczego "Przyjmijmy" ? Jest tak "zaawansowany", że aż nie może trafić do sklepu play. 

post-1161-0-29748500-1434620783_thumb.pnpost-1161-0-63168200-1434620785_thumb.pnpost-1161-0-67939200-1434620787_thumb.pn

• Przeniesienie aplikacji do /system/app i karty sd
  • Tworzenie backupu aplikacji
  • Zmiana uprawnień aplikacji, serwisów, aktywności
  • Tworzenie instalacyjnego pliku apk z zainstalowanej aplikacji.
  • Tworzenie instalacyjnego pliku apk ze zmienionymi uprawnieniami, bez reklam, ze zmienionymi aktywnościami i serwisami.
  • Aplikowanie wcześniej wykonanych Patchy
  • Usuwanie reklam z aplikacji
  • Usuwanie weryfikacji licencji
  • Ręczny patcher.

Dla użytkowników z modułem Xposed aplikacjia emuluje serwisy sklepu play, przez co w większości gier możemy za darmo "kupować" rzeczy. 

Download : Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

• Lubię to 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrafi też montować foldery, kasować aplikacje z autostartu, jak i duplikować aplikacje oraz ma funkcje wyłączenia sprawdzania podpisu aplikacji

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne, używam do gier, jak narazie działa na prawie wszystkich, które mam na telefonie ;-0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry, czy jest możliwość shackowania zakupów w grze TapTitans? Jeśli macie taką możliwość to proszę to dla mnie sprawdzić :)

Witam ponownie,

Udało mi się zainstalować wszystkie aplikacje w pierwszego posta ale gdy chcę zakupić w grze TapTitans diamenty to po chwili wyrzuca mnie z gry i nic nie jest kupione  :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj musisz kombinować, czyli próbować na starych wersjach i robić kopie data aplikacji w LP następnie usunąć starszą wersję i wgrać najnowszą i przywrócić datę z starszej, ja tak zrobiłem z Subway Serfers :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam posiadam problem z Lucky patcherem, mam zrootowany tel, program zawsze działał poprawnie gdy nagle przestał wykrywać uprawnienia root :(. Sprawdziłem status root dwoma root checkerami i pokazuje że mam roota ale lucky dalej go nie wykrywa. Potem wykonałem unroot i ponowny root i nic, próbowałem inne wersje patchera i dalej nic. Nie wiem w czym problem i nie umiem znaleść w internecie odpowiedzi. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakiej aplikacji do obsługi roota korzyatasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj włącz exotic roota w ustawieniach LP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi