Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia M] Problem z gapps


Domenico

Pytanie

Witam, jestem nowy na forum, więc proszę o wyrozumiałość :)

Jakiś czas temu wgrałem na swoją xperię M CM12 na bazie androida 5.0.2 razem z gapps. Wszystko ładnie działało do wgrania CM12.1 na bazie Androida 5.1.1 i tu się zaczęły problemy, ponieważ ciągle wywalało na ekranie komunikat ".... przestał dzialać.", w końcu wczoraj wyczyściłem całkowicie telefon poprzez Ustawienia > Kopia i kasowanie danych >> Wymaż wszystko. W ten sposób otrzymałem czystego CM12.1 bez gapps. Chciałem je dziś zainstalować(gapps nano, gapps stock), lecz podczas instalacji przez recovery pojawia się błąd: 'E: failed to verify whole-file signature'

 

Wiecie jak to naprawić? Czy może istnieje jakiś odpowiednik gapps warty uwagi? Chciałbym zainstalować kilka aplikacji, których często używam i niestety bez sklepu play trochę ciężko :D

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności