Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 mini I8190] Samoczynny format pamięci wewnętrznej podczas połączenia MTP


DaRkShAdOw

Pytanie

Otóż mój problem polega na tym, że jak podłącze tele po PC to jest wszystko normalnie, mogę zgrywać i wgrywać wszystko bez problemu, lecz chodzi o to, że czasem jak coś zgram na PC po chwili widzę że wszystkie folery są puste, odłączam i podłączam tele, po tym już wyświetla tylko folder Pamięć Wewnętrzna i pamieć zajęta i wolna a jak w to wejdę okazuje się Ten folder jest pusty... Wiecie może co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wiesz co? to sie działo na cm10.1, 11 i 12.1 i na wszystkich był jakiś problem teraz sformatowalem pamiec wewnętrzną i wgrałem stocka i zobaczę jak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale że na telefonie widać te pliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czyli ani na telefonie, ani na komputerze nie widzi tych że plików na pamięci wewnętrznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to, to nie jest elbug MPT

Nie masz jakiejś apki wgranej typu clean master? Typu ''przyspiesz system''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok, daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No.. narazie nic się nie dzieje, ale pewnie będzie, nic się z tym nie zrobi, a ja dość często robie backupy karty sd więc dużo danych nie tracę, temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aleś zamknął xD :D
Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności