Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

BRICK XPERIA S POMOCY


loleusz

Pytanie

Witam

Niedawno postanowiłem wymienić swojego wysłóżonego Galaxy S na jakiś inny telefon padło na stajnie Sony i model Xperia S

Po kilku dniach używania postanowiłem pobawić się w recovery, root i zmiane roomu pierwsze dwie rzeczy poszły dosyć sprawnie root i recovery poszły bez problemu.

Po zainstalowaniu nieorginalnego roomu i kernela telefon złapał prawdopodobnie bricka ( nie włącza się tylko wydaje pojedyńcze lub potrojony efekt wibracyjny).

Prosiłbym was o pomoc w naprawie domowymi sposobami jeśli jest to możliwe ewentualnie opinie na temat czy da rade go odesłać w tym stanie na gwarancje do Plusa i coś im ścieminić że to nie moja wina bo aktualizowałem softa na nowszego i tak się stało np

Proszę o pomoc

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nie próbuj go ratować pc companion i SUSem bo możesz go zablokować

nie daje ci gwarancji ze flashtoolem go odratujesz ponieważ mam starszy model xperii i za bardzo nie znam się ;)

pobierz rom w formacie ftf i go zflashuj flashtoolem . pamiętaj aby podładować baterie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzieki za zainteresowanie ale jak sprawić żeby flashtool widział moj telefon i w jakim trybie to wgrac fastboot.

Na telefonie po podłączeniu do pc kablem usb świeci się zielona dioda nie wiem czy to dobrze czy źle.

Opisz mniej wiecej procedure krok po kroku jak ty bys coś zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzieki chłopaki dałem rade.

Mam pytanie dlaczego tak sie stało tzn mi się wydaje że nie potrzebnie ładowałem wszystko naraz i przez cwm zamiast przez flashtoola ale można spróbować jeszcze raz. Samsung Galaxy S był mniej podatny na takie przypadłości. Grunt że działa

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności