Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505] Nie chce załadować systemu


Wiciu96

Pytanie

Witam, jestem tu nowy i prosił bym o pomoc, (nie wiem czy dobry dział tematu ale mam nadzieje że żaden admin nie będzie na mnie zły :) )

Pacjent: Samsung Galaxy Note 3 Neo LTE
 

Mam problem z moim telefonem, robiłem dzisiaj reset systemu przez ustawienia i tak się stało że z telefonu podczas tego wypadła bateria. 
Teraz telefon nie chce odpalić systemu jedynie logo samsung note(..) i tyle, udało mi się tylko odpalić tryb download. Prosił bym o pomoc jak postawić teraz na niego system? Wiem że przez odina ale nigdy tego nie robiłem więc prosił bym wręcz o łopatologiczną instrukcję i ew pomoc w znalezieniu jakiegokolwiek systemu na tel tel gdyż nie mogę znaleźć żadnego normalnego linku w którym da się coś pobrać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wejdź do recovery i zrób wipe


http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4959-lgsamsung-sk%C4%85d-wzi%C4%85%C4%87-stocki/

ewentualnie, tu masz link jak wgrać system na nowo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hej własciwie to mam podobny proble dzis kupiłem tego nota 3 neo n705 w media niemieckim i chciałem wgrac czysty xeo no i pod koniec wgrywania odinem niezaleznie czy to 3.07 albo 3.09 pod koniec wywala błąd fotke z odina tez podsyłam za pomoc slicznie dziekuje

post-67986-0-27657900-1436643447_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

skoro próbowałeś na różnych wersjach odina to spróbuj inną wersję romu

Niestety wchodzi tylko ten niemiecki a reszte wywala przy samym koncu jak wyzej na foto, jak go złamac tylko rot? no i zrobiłem tym sposobem http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2777693 i dalej jak wyzej bez zmian tylko ten zakichany niemiecki rom wchodzi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a czemu niemiecki Ci nie pasuje? przecież zawiera język polski, ja na swoim miałem arabski i dobrze działał, więc możesz śmiało instalować niemiecki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@spidboy1 A co w tym złego ten niemiecki rom? :P zawsze możesz zmienić bulid.prop na xeo itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w xeo masz to samo co w niemieckim, rootujesz urządzenie, pobierasz apke bulid prop editor i zmieniasz wartości nazwy romu na xeo itd i csc też, potem jak chcesz odrotowywujesz i tada :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w xeo masz to samo co w niemieckim, rootujesz urządzenie, pobierasz apke bulid prop editor i zmieniasz wartości nazwy romu na xeo itd i csc też, potem jak chcesz odrotowywujesz i tada :D

hej a masz moze jakąs intrukcje jak to sie zmienia tym programikiem i jak dokładnie odrotowac tego fona po tym tak by serwis sie nie pokapował i nastepne pytanko czy jak juz zmienie ten bulid prop csc na xeo czy po tym juz normalnie przyjmie mi xeo przez odina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak masz tego xeo to poszukaj jak wypakowac plik bo o ile pamiętam to się da, wtedy poprostu podmien plik bulid.prop

A ten.. Zakładam że nie masz nabitego Knoxa o ile masz oraz licznik flashowań masz na zero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No własnie mam juz zamiast zera to 1 bo juz robiłem rota bo myslałem ze po rocie pujdzie ten xeo a tu lipa mam ten niemiecki co wchodzi N7505XXUCNG5_N7505DBTCNG1_N7505XXUCNG2 jest jeden plik i te dwa polskie N7505XXUCOA1_N7505XEOCOA1_N7505XXUCNL1 i drugi N7505XXUCOC1_N7505XEOCOC1_N7505XXUCNL1 te niewchodzą jesli ci nie sprawi to problemu to opisz krok po kroku jak to zrobic z rotem zmianą bulidu i kompletnym unrotem do rota mam to CF-Auto-Root-hllte-hlltexx-smn7505.tar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale że masz knoxa nabitego??? czy licznik flashowań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a wytłumacz mi dlaczego potrzebujesz polskiego xeo jak po 1 masz knoxa nabitego czyli 0 gwarancji

po 2 polski język jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nic nie zrobisz z knoxem, serio Ty używasz watch on??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności