Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Orange Yomi/Alcatel OT POP C1] [MIUIv5] Słaby dźwięk wydobywający się z telefonu


Szymon Sawczyn

Pytanie

Witam. Otóż mam duży problem z głośnością telefonu. Sprawdzałem różne romy z forum xda "http://forum.xda-developers.com/android/general/alacatel-c1-4015-t2812147"i jak na razie żaden nie przypadł mi do gustu po za MIUIv5 (instalowałem 3 różne romy). I tu się zaczyna problem, jak pierwszy raz miałem MIUI to strasznie głośno grał w porównaniu do innych romów a teraz strasznie cicho, jak mam na maxa rozkręcony telefon to gra jak przed wgraniem innych romów na na 20% głośności. Próbowałem vpowerandroid + busybox ale vpower nie chce zainstalować bibliotek. Ma ktoś jakiś pomysł co mogę zrobić? Nie zbyt chce mi się od nowa instalować rom ponieważ mam trochę aplikacji zainstalowanych i ustawiać wszystko od nowa. Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Edit: Już tak na się zmusiłem i wgrałem na nowo ROM ale zero skutku dalej strasznie cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

poszukaj sobie go dzieś tu

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2730431

aczkolwiek mam ten pliczek na kompie i postaram się go zuploadować

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jak masz rom na bazie kitkata to proponuje byś wyszukał i wgrał taki pliczek V2+Walkman+Z3+8.4.A.3.2+KK+Optimized+by+Danny19901

automatycznie masz wgraną wtedy aplikacje co ma funkcje bardzo podobne jak menadżer dsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ten pliczek co wysłałem to walkman z ficzerami do audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No walkman nie podziałał nic a nic, jak dałem na korektorze wszystko na maxa to nieco głośniej gra ale to i tak nie to samo co wcześniej było. Zaraz sprawdzę ten pliczek i dam znać :)

 

Edit: No niestety ale wgl tej apki nie ma :o, wgrałem normalnie i nic, potem zrobiłem wipe cache i wpie dalvik cache wgrałem i znowu cache i dalvik cache i nic. Brak apki nigdzie jej nie ma a pod koniec instalacji jest że zostało zainstalowane. Najgorzej że nie znalazłem rozwiązania pod MIUI bo tam się wygodniej pracuje niż na CyganFoxie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wypakuj te archiwum i ręcznie wgraj te pliczki,to znaczy przez root explorer wrzuć tam wszystkie pliki stamtąd prócz updater script itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności