Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Jak Tobie na imię?


kinomam0

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem Michuu ;)

 

O 21.12.2015 at 19:38, KitLer napisał:

Nikodem. Dość rzadkie imię ;)

Michał to niestety popularne imię, ale zawsze chciałem mieć w dzieciństwie na imię Nikodem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja Kacper ;) taki nerd z gimby co ludziom telefony naprawia i "szkolny informatyk bla bla.." uwielbiam zabawę z Androidem, a zacząłem całkiem niedawno ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, z zamiłowania do zwierząt i majsterkowania. Naprawiam sprzęty elektroniczne np płyty indukcyjne, kuchenki itp. Mam 19 lat i w tym roku będzie maturka (rozszerzona biologia chemia angielski). Po maturze mam zamiar nauczyć się stawiać systemy pod android czyli pisanie ich na linuxie, będę miał dużo czasu więc wszystko przede mną. Przed studiami do roboty zarobić coś dla siebie a później mam zamiar studiować jeden z tych kierunków: biotechnologia, stomatologia lub asystent operacji

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
12 minut temu, NeoCM napisał:

Czemu Pika?

Od Pokemonów ? 

 

Praktycznie tak, mój nick w sieci już się różnie zmieniał, opierając się praktycznie cały czas na dwóch markach – Knight Rider (KITT -> rozwinięcie pierwszego znaku ze skrótu zachowało się do dzisiaj -Knight), a praktycznie dość nagły powrót tak z 2-3 lata temu do marki Pokemon (wraz z zakupem 3DSa) odbił się połączeniem starego nicku z najbardziej rozpoznawalnym stworkiem z uniwersum Pokemonów. A, że w sieci ludzie dość często skracają mój nick do Pika (bo szybciej to napisać, zarówno przez Polaków, i na streamach z jednej gry na WiiU (Splatoon) przez osoby mówiące po angielsku z całego świata) - przyjęło się to już raczej na stałe :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Powiedzmy sobie tak, że jako niedoszły filozof mam nieco szersze horyzonty. Co za tym idzie lubię przyjmować inną rzeczywistość niż jest.. Chociaż film ten jest jakąś inna transcendentalną formą rzeczywistości..to go lubię.. Ogółem lubię fantastykę.  Ponadto na innym forum.. był kiedyś Morfeusz..to ja byłem Neo i tak zostało. Przykład link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM - od cyjana. Ktoś tu miał już mój nick i tak zostało NeoCM.

Pro po ja w telefonach siedzę już 10 lat. Pamiętam i Symbiana, Windows Mobile... sporo telefonów się przewinęło.

Teraz tak nie szaleje z telefonami- nie mam potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności