Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Jak Tobie na imię?


kinomam0

Rekomendowane odpowiedzi

Symbiana też pamiętam dokładnie to z nokii 5530 xpress Music, najgorszy telefon jaki miałem. A Windows... nigdy nie miałem więc nieszczególnie interesował mnie ten temat. Windows mobile to dla mnie czarną magią może 3 razy miałem w ręce telefon z tym systemem. Od zawsze jakoś najbardziej interesował mnie Android. Pewnie dlatego że to najbardziej modyfikowany system i dość prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows Mobile jeszcze był modyfikowalny. Miałem wgrane custom romy. Za dużo zmian nie było w nich, ale kafelki, wygląd itp.

Windows Phone to umarły zamknięty system. 
Jedyne co dobrze wspominam to HTC Dream, dobra qwerty i fajny telefon. 
Jak mu wgrałem cyjana 1.6 to był kosmos... Teraz nie ma systemu, co mnie zaskoczy. Jeszcze dobrze wspominam telefon Nexus S i system 2.3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft ogłosił, że nie będzie wydawał nowych urządzeń pod marką "Nokia bądź Microsoft"

Potem pojawiła się notka, że będzie zlecał produkcje urządzeń innym producentom. Z resztą rynku nie zdobywają, nawet tendencja jest zniżkowa.. Więc zmniejszają koszty. Ponadto mówi się o jakieś innej wersji Windowsa Phone - ale to takie gdybanie. Bo od dawna są takie głosy.  Support i update też jest dla tej marki już znikomy. Chyba nawet ludzie więcej modyfikują wybrane modele telefonów (pod względem firmware) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Ja jestem Robert ale wołają na mnie Maksiu. Tak już zostało z pracy. W wolnych chwilach zajmuje się naprawami telefonów zwłaszcza z systemem android. Cieszę się że jestem użytkownikiem tego forum. To najlepsze forum na jakim byłem a już byłem na nie jednym. Tylko tutaj są ludzie mili dla siebie i chętnie pomagają sobie nawzajem. Takiego forum właśnie szukałem. "Szukałem" w czasia przeszłym. Nie szukam bo już znalazłem. Pozdrowienia dla Administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności