Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Problem ze sterownikami do GeForce 710M - Lenovo G580


C0nvert-R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam lapka Lenovo G580. Procek 2,4 GHz, czwóreczka RAMu, Intel Core i3, i karta graf. Nvidia GeForce 710M. (Bez "GT" itp.)

Problem polega na tym, że po instalacji Win7 laptop mi "wciska kit", że mam kartę graf. Intel HD Graphics 3000. Rozumiem to, bo instalowałem stery. Jednak gdy potem chciałem wrzucić stery od faktycznej karty - Nvidii - wyskakuje mi takie okienko, iż system nie kmini mojej karty - "nie odnaleziono zgodnego sprzętu". Pomocy, bez tego mi pjerońsko lami gry w stylu Assassin's Creed III, a na GeForce chodziło jeszcze przyzwoicie. :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie nvidia w google i znajdź odpowiedni sterownik na stronie nvidii. Do Twojej grafiki. Może złe sterowniki chciałeś wgrać? Ja znalazłem w kilka sekund do Twojej grafiki. Powinieneś sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wybaczcie, ale czuję się traktowany jak idiota. xD

Te wszystkie rzeczy robiłem. Ale chodzi o to że przy identyfikatorze urządzenia PCI/VEN_xxxx jest bodajże 8060, co oznacza Intela a nie Nvidię. Więc ściąganie driverów nic nie da tym bardziej że już je mam. I to te uniwersalne do fafnastu modeli - W TYM 710M, bo patrzyłem przy pliku .inf dotyczącym Lenovo. ;)

PS Przy PCI jest backslash, ale mi Tapatalk jakieś znaczki daje kiedy go wstawiam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbym prosić tym razem o instrukcje? Bo wiem o co chodzi, tylko nie wiem, jak to wykonać. :|

BIOSie karty czy systemu?

A, nie wiem jak wykonać zmianę, bo mi się automatycznie zintegrowane VGA wrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj model płyty głównej i model karty intela. :) Po prostu w biosie czyli przed uruchomieniem systemu naciskasz prawdopodobnie F2 i wchodzisz do biosu ale to trzeba znać dokładnie model płyty głównej żeby dowiedzieć się jak wejść do biosu.

 

Edit: Ano tak Ty masz przecież lapka podaj jaki jest jego model.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zaktualizuj sterowniki do grafiki intela, a dopiero potem wgraj do nvidi

jest to przez ''cudowne'' rozwiązanie intela, które utrudnia życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj model płyty głównej i model karty intela. :) Po prostu w biosie czyli przed uruchomieniem systemu naciskasz prawdopodobnie F2 i wchodzisz do biosu ale to trzeba znać dokładnie model płyty głównej żeby dowiedzieć się jak wejść do biosu.

Edit: Ano tak Ty masz przecież lapka podaj jaki jest jego model.

Model to Lenovo G580, w BIOS wchodzisz F2. ;)

najpierw zaktualizuj sterowniki do grafiki intela, a dopiero potem wgraj do nvidi

jest to przez ''cudowne'' rozwiązanie intela, które utrudnia życie

Wykonałem to. Mam maksymalną wersję od Intela.

[EDIT]

@Nivez, uratowałeś mnie.

PROBLEM ROZWIĄZANY, wszystko dotyczyło przełączenia grafiki na poziomie BIOSu z "UMA graphics" na "Switchable graphics". Reszta zrobiła się prawie sama. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności