Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Mini] Problem z połączeniem usb oraz sklepem Google Play


Micholex

Pytanie

Witajcie

to znowu ja jak zwykle z nowym problemem

od wczoraj cieszyłem sie nowym romem w telefonie ale kiedy przyszedl czas na sciaganie aplikacji  lub jakis gierek ze sklepu play to okazało sie ze niektore nie maja ochoty sie pobrać i zatrzymuja sie na 61 %

do tego zeby było mało gdy podłaczam telefon pod komputer to  uruchamia sie instalowanie sterwonika MTP ktore zawsze kończy sie porażka

oczywiscie instalowałem kies i inne takie sterowniki do samsunga ale dalej nic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A modyfikowałeś coś? Tzn swap pamięci? Bądź zmieniłeś zarządce I/O?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz pamięć wolną w telefonie ? Ja mam większy problem, ponieważ mi nawet nie chce zacząć pobierać żadnej aplikacji/gry ze sklepu :/ Spróbuj pobrać coś, co ma mniej niż 5MB, najlepiej jakby było to kilkaset KB i sprawdź czy pobierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na moje oko coś ma z partycją /data

najprościej było by wgrać 3 plikowca z pitem a potem wszystko od nowa i wgrać cm'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to wystarczy potem wgrać rom przez custom recovery, nie widze wtedy potrzeby wgrywać stocka odinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale sie produkujecie ;D

jesli chodzi o odina to chyba narazie wystarczy mi emocji juz wczoraj sie z tym pociłem a telefon juz przecież sprawny.

 

zauwazyłem juz ze takowe zjawisko wystepuje jezeli do pobrania zaznaczam 2, 3 apki a jezeli 1 to nic sie nie dzieje wiec moze to nie wina telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bo to jakość pamięci w urządzeniu... czego Ty oczekujesz xd pobieraj jedną apke na raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

ale sie produkujecie ;D

jesli chodzi o odina to chyba narazie wystarczy mi emocji juz wczoraj sie z tym pociłem a telefon juz przecież sprawny.

 

zauwazyłem juz ze takowe zjawisko wystepuje jezeli do pobrania zaznaczam 2, 3 apki a jezeli 1 to nic sie nie dzieje wiec moze to nie wina telefonu.

 

 

A ty nie masz problemów z internetem? Przez co pobierasz te aplikacje? wifi?

Jeżeli przerywa instalacje to musi być przerywane połączenie. 

Ponad to skąd masz telefon?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Połaczenie to miał takie ze znajdował sie 15 cm od routera który dobrze sobie radzi ;d

telefon był kupowany w angli i do tej pory z nim problemu nie miałem

teraz jest juz lepiej , dzis rano pobralem kilka apek na raz i było ok wiec może to chwilowe bledy w połaczeniu.

 

bardziej martwie sie o połaczenie usb , wczoraj napisałem ze komputer zaczął łaczyć sie z komórka ale niestety dzis juz nie

zzostawiłem go wczoraj na 2 godziny i gdy wróciłem persfazyjnie zmusiłem go do pracy ;d po tym odrazu zaakceptował sterowniki i było ok

a dzis od nowa MTP i kolejna porcja błedów .

jest to raczej bład komputera

być może ze wgranie nowego softu na telefonie mogło w jakiś sposób zmienić sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie trzeba ;D naprawiłem już

 

to była wina komputera a raczej wirusa którego miał sam nie wiem ;D

zainstalowałem avasta i przeskanowałem go porzadnie znalazł z 10 trojanów wiec było warto ;D po oczyszczeniu łączy telefon bez problemu ;d

 

sklep też już działa wiec nie bedę wam głowy zawracał.

 

temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności