Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei Ascend Y530] Czy jest możliwość zainstalowania CyanogenMod?


irys2205

Pytanie

Witam wszystkich.

Chciałbym zamienić Andka"Jelly bean"4.3 na cyjanogenmod czy się da?

W moim telefonie stało się coś dla mnie nie zrozumiałego PRZESTAŁ DZIAŁAĆ tylko wyświetla ANDROID i to wszystko.

Nie wiem co robić,a CYJANOGENMOD chciałem już dawno....tylko że nie umiem zainstalować.

Przypomniało mi się równierz,że nie działa mi karta.

POMOCY CZY DORADZI MI KTOŚ CO ROBIĆ DALEJ bo nie jestem zbyt biegły w tych sprawach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak, da sie zmienic andka z 4.3 na cyjanogenmod. To jest odpowiedz na Twoje pytanie. I jesli nie chcesz glupich odpowiedzi, rozwij druga czesc tematu. Android nie jest systemem ktory sie sam wylacza. Co jest, po czym sie tak stalo itp.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem całkiem możliwe że chciałem zainstalować coś ze sklepu i po zainstalowaniu stało się tak jak mówię poprostu w telefonie pokazało się logo Plusa ,a później wyskoczyło logo Android....myślałem,że telefon się aktualizował po wgraniu tego badziewia i zaraz się uruchomi,ale niestety do dziś dnia pokazuje się logo Plusa następnie logo Android i koniec.

Miałem zainstalowany SMART LAUNCHER wersjaPRO

...A z telefonem tak się stało po zainstalowaniu ROM TOOLBOX LITE wyłączył się .....i już się nie chce włączyć.

Co mam teraz robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

masz dostęp do recovery?

jak tak to wipe zrób, jeśli to nie pomoże to wgraj stocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak, bo musisz odblokować bootloader jeśli się nie mylę, na huawei g300 trzeba było to zrobić, wysyłając maila do huawei, bo inną metodą nawet root nie działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy w obecnej sytuacji mogę wgrać Cyanogenmoda.

Wiem,że telefon oprócz tego,że wyswietla Android nie "działa".

Już tracę nadzieję,a nie chcę go wywalać bo jest w miarę nowy.....chyba będę płacił do plusa,a telefonu nie będzie.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no weź, bez przesady, da sie go uratować, nawet wgrać cyanogenmoda... tylko się nie rozerwę na ten moment,

poczekaj z  20 minut to dam Ci linki do poradników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak, mail będzie konieczny do Huawei, musisz wgrać Stocka najpierw przez Android'owe recovery (e3)

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4975-huawei-ascend-y530-odblokowywanie-bootloadera-oficjaln%C4%85-metod%C4%85/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

musisz wgrać stockowy system poprzez android recovery (e3)

a tu masz linka jak wgrać cwm oraz jak zrootować

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4976-huawei-ascend-y530-cmw-oraz-root/


/edit musisz znależć dokładny model urządzenia, jak znajdziesz to poszukam dla Ciebie linka dla stocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tu masz linka do stocka

http://android-host.de/HUAWEI/Y530/B189/B189.zip

Formatowanie karty SD w systemie FAT32 (NIE TRZEBA FORMATOWAĆ JEŚLI JJEST JUŻ FAT32)
Utwórz folder "DLOAD" oczywiście bez cudzysłowów do głównego katalogu karty SD.
Wyciąg UPDATE.APP od Stock ROM i umieść go w "DLOAD"
Wyłącz telefon z kartą sd w środku.
Zasilanie, naciskając Red Button POWER + VOLUME UP przycisk jeśli prawidłowo pojawi się pasek postępu mówiąc UPDATING!

po skończeniu wszystkiego telefon się zrestartuje do systemu, w pełni działający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale co? opisz dokładniej, tylko mi nie mów że chciałeś od razu wgrać sobie cwm'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sformatowałem kartę....,ale jeszcze się ściąga narazie jest ok tylko nie wiem czy z karty odczyta telefon....zainstaluję na kartę odpalę tak jak mówiłeś i zobaczymy co będzie....


nie,nie ale pisze że recovery.img uszkodzony nie wiem.....kuwa.

Będę robił tak jak Ty mówisz bo Ty się na tym znasz ,a ja nie więc ukłony ode mnie.

Narazie się ściąga następnie na kartę i do telefonu....i mam nadzieję że wszystko pójdzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

musi, nie ma opcji by nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm, to nie wiem, poszukaj innego stocka pod Twój model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

trzymam kciuki, może karta pamięci już zajechana? :/ albo zrobiłeś literówke robiąc folder? jak nadal wyskoczy error sformatuj karte programem sd formatter

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności