Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

MIUI co i jak?


Szymon Sawczyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż wczoraj zainstalowałem na moim orange yomi rom o nazwie MIUI z tego tematu na XDA :http://forum.xda-developers.com/android/general/alacatel-c1-4015-t2812147.

I chciał bym was prosić o jakieś informacje na temat tego romu czy to nie jest przypadkiem "IOS"?

I jak on działa bo po zainstalowaniu tego Romu nie było wgl usług "Service Play".

Wydawało mi się że ten system jest szybszy od pozostałych jakie miałem zainstalowane (AOPS, STOCK ROM, CM11 Kit Kat 4.4.2), jeżeli się mylę proszę także o wypowiedź na ten temat.

 

Chodzi o ogólne informacje, jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do tego Romu też bym prosił o opinie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż wczoraj zainstalowałem na moim orange yomi rom o nazwie MIUI z tego tematu na XDA :http://forum.xda-developers.com/android/general/alacatel-c1-4015-t2812147.

I chciał bym was prosić o jakieś informacje na temat tego romu czy to nie jest przypadkiem "IOS"?

I jak on działa bo po zainstalowaniu tego Romu nie było wgl usług "Service Play".

Wydawało mi się że ten system jest szybszy od pozostałych jakie miałem zainstalowane (AOPS, STOCK ROM, CM11 Kit Kat 4.4.2), jeżeli się mylę proszę także o wypowiedź na ten temat.

Chodzi o ogólne informacje, jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do tego Romu też bym prosił o opinie. :)

Miui to nakładka jak np samsung ma touchwiz ;) nie wiem oco chodzi z brakiem service play, to są usługi google play które można pobrać z marketu ;) jakieś jeszcze pytania?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dservice+play&pcampaignid=APPU_1_sm5kVdrNCYKVsgGZw4GACA

Ps.sam używam miui tylko mam o tyle lepiej ze mam telefon od Xiaomi więc miui to nasz oficjalny system :) jest ładny i funkcjonalny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem nigdy samsunga wiec nie zbyt jestem w temacie :P. Tak usługi google play pobrałem z sklepu play bo Gadu-Gadu inaczej działać nie chciało. Ładny interface jest i wgl tylko nie chce otwierać filmików .mp4 nie wiem dla czego muszę pobrać jakiś Video Player. Xiaomi Account to coś w stylu konto google? Jak na razie się spisuję dobrze. Tutaj nie mam takiego problemu jak z CM11 że jak podłączyłem telefon do kompa to telefon dostał jakiegoś ataku i mulił tak że nawet Seeder nie pomaga. Sprawdzę resztę funkcji tego systemu bo nie zbyt jeszcze wiem gdzie co jest. I chyba ostatnie pytanie czy MIUI posiada coś takiego jak Asystent Głosowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem nigdy samsunga wiec nie zbyt jestem w temacie [emoji14]. Tak usługi google play pobrałem z sklepu play bo Gadu-Gadu inaczej działać nie chciało. Ładny interface jest i wgl tylko nie chce otwierać filmików .mp4 nie wiem dla czego muszę pobrać jakiś Video Player. Xiaomi Account to coś w stylu konto google? Jak na razie się spisuję dobrze. Tutaj nie mam takiego problemu jak z CM11 że jak podłączyłem telefon do kompa to telefon dostał jakiegoś ataku i mulił tak że nawet Seeder nie pomaga. Sprawdzę resztę funkcji tego systemu bo nie zbyt jeszcze wiem gdzie co jest. I chyba ostatnie pytanie czy MIUI posiada coś takiego jak Asystent Głosowy?

Asystent głosowy? W sensie że Wypowiadasz słowa jakie ma szukać? Tzn. Ten pasek wyszukujacy Google? 287d34f9ee5d04fbf09918dc5d363b6a.jpg

4c957c1eda297c2da8ad2c1e030ed40c.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym stylu, ja na Stokowy romie miałem takiego asystenta głosowego że nawet muzykę włączał, przewijał nagrania, włączał aplikacje i pisał sms. Był w języku angielskim ale to problemu nie robiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności