Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Wasze początki z Androidem


MateuszPe

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza przygoda z Androidem to był SGM 2. Cieszyłem się niezmiernie z tego telefonu, lecz w końcu przyszedł czas na nowy model. Niedawno spróbowałem zainstalować CM na nim i ten smartfon dostał drugie życie. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Samsung galaxy mini 2 - cudo :D
Potem byl sgs3 mini, teraz sg3, od niego zaczalem. Ale pamietam jak z 3 lata temu jak nie wiecej po nocach wgrywalem z kuzynem pierwsze nightly cm9 na jego sgs2 xd

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy telefon z Androidem to LG GT540, ale był to telefon zastępczy do czasu, aż nie kupiłem mojego obecnego telefonu jakim jest Huawei Honor 4x Che2-L11 i to jego mogę tak na prawdę uznać za mój pierwszy telefon z Androidem. Przygodę z modowaniem mam zamiar niedługo zacząć. Póki co potrafię tylko wgrać wgrać coś przez recovery, zrobić root i postawić system. Mam nadzieję, że uda mi się dobrze wejść w temat modowania androida jak i programowania na tą platformę, bo ma ona duży potencjał. Pozdrawiam ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Android to nie popularny w Polsce Huawei Sonic. Działał kiepsko, wyświetlacz jak w jakiejs zabawce z odpustu ale telefon działał. W gry grałem :). Jednak takim prawdziwym smartfonem jaki miałem to był HTC Desire. Mocne urządzenie jak na swoje czasy że świetnym ekranem i z aparatem na poziomie. To na tym telefonie uczyłem się modowania :)

Wysłane z mojego F8131 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim pierwszym fonem z Andrusem to był "Miniacz v2" (a Konkretnie: Samsung S6500D) - mimo że Stary był fon' ale i tak był strasznie nostalgiczny że nawet pamiętam jak robiłem zdjęcia smartfonem  to czasem lepiej robił zdjęcia niż N73 xD - a Pierwszy fon był (pewnie) z Lipca 2012' [Teraz to już nie pamiętam aż tak bardzo.] a potem dopiero dwa lata póżniej zaczełem już zmodować poprzez CM 10.1 - Telefon był jednak już odmulony ale niestety Camrecorder nie działał i musiałem powrócić do Custom ROMu (via "Peter's ROM" a potem zmodowany przez siebie wersja "Lite") - i tak był odmulony że odrazu był tak jakby wyciągnięty albo odpalił niektóre aplikacje o wiele szybciej niż przy Stock'owym ROM'ie.

Potem przyszedł czas na odstawkę dla Lumii 520,bo Trzy miesiące temu już nie miałem głównego telefonu to skorzystałem z Zapasowego...

A potem znów wróciłem na Android'a bo Lumia nie miała przedniej kamerki i dlatego sprzedałem ten Telefon.

Dopiero w Grudniu w tamtym roku Kupiłem Lumię bo faktycznie myślałem czasem już o Filmowaniu (A 640'tka potrafiła naprawdę dobrze nagrywać.)

Ostatecznie już mam Flagowca i nie chciałbym już zamienić na coś innego. - w Sumie obecne średnio-półkowce prawie niczym się nie wyróżniają poza AMOLED'em.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak jak i na początku w postach zaczynałem od LG GT540 :P Niepowiem bo na tamte czasy to była maszyna nie do zdarcia. Niestety pewnego razu wgrałem mu któregoś z kolei CyanogenModa i to już było przegięcie bo się zacinał :P Ale uratowałem go, po dziś dzień działa lecz leży w szafie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od Galaxy Mini 2, ostatni raz wgrywałem cyana na LG G2 Mini, którego używam teraz jako kamerki w samochodzie. Mojemu obecnemu Xiaomiemu zmieniłem tylko najpierw chińskie MIUI na MIUI Polska, by potem przeskoczyć na MIUI 8.1 by Xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności