Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Mini] Samocznynne formatowanie się karty pamięci


DaRkShAdOw

Pytanie

Jak w temacie... mam tego CM11 i wszystko chodzi prawie idealnie, prawie... pierwszy problem jest taki że gubi zasięg, ale temat napisałem w sprawie takiej, że jak podłącze tele pod kompa i coś zgram/wgram/skasuje i odłącze go, to często jest tak że jak jest folder /storage/sdcard0 pokazują sie tam tylko 3 foldery: Android z folderem data, CMB oraz Titanium Backup z kopiami zapasowymi aplikacji.. a mam tych folderów trochę więcej chociażby download, Music, DCIM itd. Dlaczego tak się dzieje? Bo jeśli dobrze myślę usunięcie jednej rzeczy nie powoduje formatu karty... Proszę o pomoc bo już mnie cos trafia, bo np. zrobię jakieś zdj i muszę odrazu je na PC zgrywać, żeby go nie stracić... Sory, że w Off-Topic ale nie mogę dodać tematu w dziale Cyanogenmod-problemy, przez Tapatalk, więc w razie czego proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

już wiem o co chodzi, to dlatego że w cm'ie i stocku są różne punkty montowania kart i to dlatego.. np. na stocku to jest /ext_sdcard i /sdcard i te /USBDriveA/B/C itd, a w cm 11 wewnętrzna jest /storage/emulated/legacy/0
EDIT: dzisiaj zauważyłem że wszystko jest dalej w folderze /data/media xd

 

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sformatuj karte w komputerze, podmieniales pamięć?

formatowałem ją w PC już chyba 2 razy, i w TWRP też próbowałem i dalej nic z tego, i nie podmieniałem pamięci, czekam jeszcze na kartę SD, bo odsyłałem na gwarancje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sformatuj ją programem sd-formatter, u mnie w recovery nic nie widziało, dopiero po formacie tym programem naprawiłem karte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale ją normalnie wszędzie widzi.. aa chodzi o tą zewnętrzną? jej to nigdzie nie widziało, więc odesłałem i wymienią mi za darmo bo była na gwarancji, chodzi o tą wewnętrzną, samoczynnie się formatuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności