Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Ace 2] CyanogenMod 11 by ChronoMonochrome - 30/07/2015 [WERSJA FINALNA]


The Damian

Rekomendowane odpowiedzi

logo-cid.png

CyanogenMod 11.0 dla Samsung Galaxy Ace 2 (GT-I8160)

post-1-0-13059600-1430486584.png

CyanogenMod 11 oparty na źródłach Team Canjica modyfikowany przez autora. W romie znajduje się kernel Chrono, dzięki czemu jest dużo szybszy, niż wersja od Team Canjica, czy też Nova Fusion. Prawdopodobnie najbardziej wydajny rom dla tego telefonu.

 

Źródło:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-ace/ace-2-develop/cyanogenmod-11-28-04-2015-t3095047

 

Sources:
Device tree: https://github.com/TeamCanjica
Kernel: Chrono Kernel

XDA:DevDB Information
CyanogenMod 11, ROM for the Samsung Galaxy Ace II

Contributors
ChronoMonochrome 
Source Code: https://github.com/TeamCanjica

ROM OS Version: 4.4.x KitKat
ROM Kernel: Linux 3.0.x
ROM Firmware Required: Stock 4.1.2
Based On: CyanogenMod

Version Information
Status: Stable
Current Stable Version: 20150428

Created 2015-04-28
Last Updated 2015-05-06

post-1-0-63742800-1430486586.png

Oficjalny JB i recovery

lub dowolny custom rom (4.1.2+)

post-1-0-91240000-1430486584.png

Rom / Gapps

post-1-0-22155400-1430486583.png

• Pobierz pliki z listy i umieść na karcie
pamięci (SD lub wewnętrznej)
• Wejdź do recovery i zrób BACKUP
obecnego Romu przez opcję Backup and Restore
• Wipe data, cache i Advanced/Wipe dalvik-cache
• Wybierz paczkę zip z romem.
• Opcjonalnie zainstaluj Gappsy
• Wybierz opcję reboot system now i czekaj aż
system się uruchomi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orsov wiesz co?... Co do baterii mogę Cie upewnić że jak coś ma większą wydajność to i większy pobór mocy, co do wlan, powinien działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wydaje mi się ze to przez to że romy Chrono wymagają jego wersji twrp, najrpościej będzie jak wgrasz odinem albo uruchomisz do bootloadera z cwm i wtedy wpiszesz komende w wierszu polecen

fastboot flash recovery recovery,img

gdzie recovery.img to jest twrp od chrono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś podesłać linka do tego twrp bo nie che znowu czegoś złego wgrać :D


Doba, zrobiłem tak: zamontowałem cwm z forum następnie wgrałem chrono kernel z tąd http://forum.xda-developers.com/galaxy-ace/ace-2-develop/custom-kernel-t2793420 dałem reboot recovery i zainstalowałem ROM i działa. Dzięki a pomoc.


Pojawił się nowy problem brak sieci!!! nie zauważalnym tego od razu bo nie miałem wsadzonej karty sim. Więc wróciłem do oryginalnego ROM`u i działa, instaluje CM i znowu kicha nie działa.
Jakieś pomysły jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale ta nowa wersa nie che mi pójść non stop powrót do pierwszego ekranu nawet bootloop się nie włacza

Może ktoś pomoże instaluje zwykła wersję bez nfc i tak staje na początkowym ekranie i restart Kurde mam wersje bez p i taka wybrałem podczas isntalacji i tak nic z tego oryginalny stock rom 4.1.2+root przez cwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karaninio ten Cyanogenmod wymaga sflashowania przed tym na cm11 (albo maclaw albo TeamCanicja) sflashowanie kernela od ChronoMonochrome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhym to tak teraz zrobię  później napisze czy pomogło :)


ten od TeamCanicja) strasznie jadł bateria z tym fixem uslugi google play były na pierwszym miejszy w pobieraniu baterii bo tam był problem z gaaps więc zobaczę czy tu będzie w porządku taK poza tym


wgrałem ten dokładnie  pa_gapps-modular-pico(uni)-4.4.4-20150308-signed to który mam wgrać bo już sam nie wiem przed tym flashowaniem bo dalej mam to samo


daj  Byś link ktory mam grać jak możesz


yhym to tak teraz zrobię  później napisze czy pomogło :)


ten od TeamCanicja) strasznie jadł bateria z tym fixem uslugi google play były na pierwszym miejszy w pobieraniu baterii bo tam był problem z gaaps więc zobaczę czy tu będzie w porządku taK poza tym


wgrałem ten dokładnie  pa_gapps-modular-pico(uni)-4.4.4-20150308-signed to który mam wgrać bo już sam nie wiem przed tym flashowaniem bo dalej mam to samo


daj  Byś link ktory mam grać jak możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero Jestem bo mialem dużo pracy sprawdzę i napisze czy pomogło


Niestety też nie idzie a czy będzie on działał z cyanegenmod 11 bo mam teraz zpojemność 2,63 gb i androida 10.2


bo niestety dalej teraz staje ba bootloop znowu ta nowsza wersja z 30.07.2015 i co to jest cm-11-20150730-UNOFFICIAL-codina-universal.zip.md5sum po co ten jest plik trzeba go jakos wgrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten md5 plik słózy do sprawdzenia spójności danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to rozumiem ale dlaczego na bootlopp staje dalej i czy będzie przenosił na zewnętrza kartę SD aplikacje dane aplikacji i czy będzie można ustawić aparat na kartę wewnętrzną bo w 10.2 to działa ale zależnymi na 4.4.4 kit kat żeby posiadać P. s. na 10.2 mogę go wgrać bezpośrednio ?? jak nie to który najpierw wgrać bo już się z tym pogubiłem troszkę bo wyżej napisałem jaki dokładnie mam grany rom i teraz chce mieć Kit kata i 2,64gb pamięci na aplikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie skasuje Ci tego moda na apki, myślę że musisz najpierw wgrać inny cm11 potem wgrać kernel od chrono a dopiero potem wgrać ten rom

PS: po każdorazowej zmianie custom romu musisz zrobić swap apmięci, tzn ustawić by karta sd była sdcard0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakub Dudka hmmm a na PhilZ nie pójdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności