Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S I9000] Black Screen Of Death żółty trójkąt


eldolaso

Rekomendowane odpowiedzi

Często zmieniam Rom’y w swoim I9000 i kilkakrotnie pojawił mi się słynny Black Screen Of Death …
post-58-0-63376500-1361483576.jpg (BSOD)
czyli brak trybu recovery , czarny ekran - ogólnie telefon cegła . Rozwiązań jest kilka, przedstawiam tu sprawdzony przez siebie.

Wymagania
- telefon musi uruchamiać się w trybie Download (VolDown+Menu+Power)
- odin 1,85
- oryginalny 3 plikowy Rom I9000XXJVS ( nie wiem czemu, ale inne wersje romu nie pomagały, był albo bootloop albo dalej BSOD )

  • Rozpakować i uruchomić Odin 1.85
  • Uruchomić telefon w trybie Download (VolDown+Menu +Power)
  • Podłączyć telefon kablem usb do komputera
  • Zaznaczyć Auto Reboot, F. Reset Time oraz bardzo ważne to zaznaczyć opcję re-partition
  • Jako PIT zaznaczamy „s1_odin_20100512.pit”
  • Jako PDA zaznaczamy - “CODE_I9000XXJVS_CL565837_REV03_user_low_ship”
  • Jako PHONE - „MODEM_I9000XXJVS_REV_00_CL1059471”
  • Jako CSC – „GT-I9000-CSC-MULTI-OXAJVS”
  • Naciskamy klawisz „Start”
  • Czekamy aż instalacja się zakończy

Jeżeli mimo wgrania 3plikowej wersji JVS mamy bootloop to ponowna reinstalacja nic nie da, musimy wykonać to:

  • Uruchomić Odin 1.85
  • Podłączyć telefon do usb w trybie Download
  • Jako PDA zaznaczamy – „voodoo-kernel-XXJVS-v1.4-odin” ( może być każdy inny kernel byle do naszej wersji JVS)
  • Opcja re-partition nie może być zaznaczona
  • Naciskamy klawisz „Start”
  • Odłączamy telefon od usb, telefon uruchomi się ponownie - czekamy 30 min, jeśli dalej mamy bootloop to uruchamiamy telefon w trybie Recovery (VolUp+Menu+Power)
  • Wykonujemy w takiej kolejności -„Wipe and factory reset” + “Wipe cache partition” + “Wipe dalvik cache”
  • Jeszcze raz wgrać ROM JVS, teraz system powinien uruchomić się normalnie.

post-58-0-63376500-1361483576.jpg

voodoo-kernel-XXJVS-v1.4-odin.zip

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Rom ten nie pojdzie, ale turtorial bd pasowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem romow pelno zdechlych linkow ;/ moglbym poprosic o nakierowanie? rozumiem ze potrzebuje 3 plikowy? tel po probie cyanogenu nie reaguje na vol up+home+power, ale na vol down+home+power jest oki. Takze ktory rom potrzebuje? i dobrze rozumiem ze potrzeba mi 3 plikowy tak?

Bede ogromnie wdzieczny za pomoc :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

ogólnie mam problem bo mam Black Screen Of Death żółty trójkąt w moim Samsung Galaxy S I9000,mam trzy plikowy rom taki

Zrzut ekranu (5).png

Zrzut ekranu (6).png

Zrzut ekranu (7).png

robię przez odina wszystko jak w instrukcji daje start i kończy się to tak

Zrzut ekranu (8).png

Zrzut ekranu (9).png

a jak daje voodoo-kernel-XXJVS-v1.4-odin.zip to dalej nic dalej mam Black Screen Of Death żółty trójkąt błagam niech mi ktoś pomoże

 

post-58-0-63376500-1361483576.jpg

Zrzut ekranu (10).png

Zrzut ekranu (11).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wszystkie trzy pliki romu są wypakowane do jednego folderu czy plik pit tez musi byc w jednym folderze?i dlaczego ten rom sciągniety z tąd ma tyle plików?

 

 

masakra jakas wgrywałem romy rózne i moty i podem oficjalne z s3 note2 i pozbywałem się brandu z note4 ale ten i9000 daje mi w kosc nic nie rozumiem zrobiłem tak i dalej lipa

Zrzut ekranu (12).png

w dodatku wypakowałem rom pobrany z tąd na pulpit i dalej mam archiwum i po jego wypakowaniu kupe plików zamiast trzech romowych:(nawet w prubowałem tak: i dalej cegłą czy możesz mi poć podpowiedziec co robie nie tak?i jak mam to zrobic?

Zrzut ekranu (16).png

Zrzut ekranu (17).png

Zrzut ekranu (18).png

Zrzut ekranu (19).png

Zrzut ekranu (20).png

Zrzut ekranu (21).png

wogóle przy wgrywaniu romu w odinie nie pojawia się zielony pasek nad tym zółtym i nie pojawia sie niebieski kwadrat z napisem pas tak jak bny wogóle romu nie wgrywało może ja coś zle robie

ten plik zip zassałem z tąd a recowery nie mam wyskakuje mi tylko Black Screen Of Death żółty trójkąt albo tryb Download

ok postaram się to napisac najprosciej jak potrafię bo chyba wam tu namieszałem:(więc tak mam rom trzyplikowy i plik pit to tego romu wypakowane wszystko do jednego folderu wygląda to tak:

Zrzut ekranu (23).png

nstępnie włanczam odina podłanczam tel w trybie downloading i w odinie umieszczam odpowiednie pliki i wygląda to tak:

Zrzut ekranu (24).png

dlaczego po nacisnięciu start wygląda to tak i co oznacza komunikat w zielonej ramce i dlaczego nie wyskoczył napis pas niebieska ramka co robie zle?zawsze w innych tel takich jak note2 note4 i s3 robiłem wszystko tak samo i działało?bardzo prosze o pomoc:(

Zrzut ekranu (25).png

Czy jest tu ktoś kto mógłby mi pomóc?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak na innym nie peubowalem bo nie mam jak ale na tym samym kompie wgrywalem stockowy Rom do s3 dla mojej i jednoplikowy organal na s3 do szwagra na moda i na tym samym kompie wgrywalem sobie na note4 organaly lolipop 5.1.1 bez branda bo wcześniej miał branda a teraz kumplowi chciałem wgrać czystego andka na jedno galaxy s i9000 i stało się to co pisze:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności