Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia SP] Po instalacji CyanogenMod 12.1 telefon nie działa


WilQ18

Pytanie

Witajcie,

 

dzisiaj postanowiłem pobawić się CyanogenMod'ami. Zainstalowałem "12.1" przez Tryb Recovery. Po restarcie telefonu cały czas jest czarny ekran. Po podłączeniu do ładowarki zapala się czerwona lampka. Przy próbie włączenia (trzymania przycisku "Power) mruga czerwona dioda. Próbowałem zainstalować Android 4.3 przy pomocy FlashTool lecz program nie widzi urządzenia. Pytanie:

 

a) Jak mogę zainstalować jakikolwiek system?

B)Czy będę zmuszony oddać telefon do serwisu?

 

Pozdrawiam, jednocześnie dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź w moim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie tracisz mi czasu ;)

Podl tel wyl trzymajac vol up i sproboj wgrac kernel via flashtool ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zawsze wgrywasz kernel jak wgrywasz cm'y

Wgraj stery i poprzez fastboota wgraj kernel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wchodzisz do recovery, z recovery przechodzisz do bootloadera podpinasz telefon pod kompa uruchamiasz konsole(pod logo win+r potem cmd i enter)

Wpisujesz cd lokalizacja adb i fastboota

U mnie np to jest tak cd c:\adb

Potem fastboot flash boot boot.img (gdzie boot.img wyciagasz przez winrara z romu(zipa) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przepraszam, pewnie tracisz na mnie czas. Gdzie wejść w recovery? Jeśli myślisz o telefonie to nie dam rady go włączyć niestety.


Wykorzystałem to ( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=48915118#post48915118) [jeśli to reklama, z góry przepraszam], zainstalowałem itd.

Wyciągnąłem plik boot.img z CyanogenMod 12 (Android 5.0.2) [czyt. wypakowałem] na pulpit.

Odpaliłem konsolę, wpisałem cd c:\adb

W "c:\adb>" wpisałem boot.img.

Co dalej. Telefon podłączyłem ale komputer nie wykrywa go, nie mogę przeglądać jego [telefonu] plików, świeci się dioda, która świadczy.. y nie wiem ale jest czerwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po wybraniu Softu Android 4.3 w Flashtool'u wyskakuje taki error:

 

04/009/2015 18:09:53 - INFO  - Selected Bundle for Sony Xperia SP (C5303). FW release : 12.1.A.1.205. Customization : Customized CE104/009/2015 18:09:53 - INFO  - Preparing files for flashing04/009/2015 18:09:53 - ERROR - Cannot delete C:\Users\Paweł\.flashTool\firmwares\prepared\system.sin04/009/2015 18:09:53 - INFO  - Cannot open bundle. Flash operation canceled
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności