Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3] ArchiDroid 3.0.2 - CyanogenMod 11


MateuszPe

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga podaje komunikat. Na dniach lub nawet na godzinach wejdzie nowy archidroid. Będzie on oznaczony numerem 3.1.

Wprowadza bardzo dużą ilość poprawek i co ważniejsze Lilpop.

Zastanawiam się czy zakładać nowy temat czy rozwijać ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis apka archidroid powiadomila ze jest nowe oprogramowanie 3.1

 i teraz pytanie da sie to jakos zainstalowac nie tracac wpisow z kalendarza wiadomosci itd ?

jesli tak to w jaki sposob to zrobic ? czy tylko tryb recovery ?

jakby byl jakos pattent na taka aktualizacje to prosze opisac krok po kroku tak zeby danych z telefonu nie stracic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymać się jeszcze troszkę. Otrzymałem oficjalną zgodę od autora więc dziś pojawi się temat o nowej wersji. Nie należy używać ota bo to zupełnie inny system.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale taki dzień że przed komputerem nie będę przed 20 :( ale obiecuje że waszą wytrwałość będzie nagrodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, prawo developera jest takie że to on decyduje gdzie wrzuca swój ROM. Czasami sam dev zabrania umieszczania romu na innych portalach. Dowiem się co i jak i ew. wystawie paczuszke z romem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma specjalnie. Google coś na mieszał a Archi nie chce już szukać przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak, jednak dla pewności usuń je też z system/app a jeśli tam nie znajdziesz to znajdziesz tam system/priv-app

pod jakimi nazwami znalezc te uslugi google  w tych folderach bo dzis w sumie od wczoraj jakis pechowy dzien no stop mi sie to zalacza jak nie klawiatura google to uslugi google ... nie da sie poprostu korzytac z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

com.gsm.core bądź podobny plik w /system/app pamiętaj by przed wykasowaniem jego wykasować aktualizacje usług google play, oraz odłączyć się od internetu,

następnie, tworzysz/kopjujesz cokolwiek byle byś zmienił nazwe jakiegokolwiek pliku na tą które się nazywa usługi google play (czyli mniej wiecej com.gsm.core) i ustaw uprawnienia o reboot, zero usług google play oraz zero samowolnego powrotu ich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Te usługi silnie są związane z lokalizacją. Dlatego wyłączenie wszelakich GPS i lokalizacji czasowo wyłącza problem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne problemu po wgraniu od nowa archidroida spotkal sie ktos z czyms takim ?

znikajace_wqrrsah.jpg

 

znikaja mi te ikony zaznaczone powiedzmy przywracam je dwa razy dzienie i po dluzszym nieuzywaniu telefonu jak go odblokowuje ich nie ma

zatem dodaje je na nowo i po paruy godzinach to samo ......;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale u mnie tak się nie dzieje. Wszystko działa minimum 2x szybciej (czyli tak jak zawsze powinno na Samsungu). Jedyny problem to MMS którego Archi nietknie bo już w poprzedniej wersji to zapowiedział. Więc znikające ikony to może kwestia restartu albo czyszczenia cache.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam panowie. W dniu wczorajszym własnie sobie zainstalowałem ArchiDroid 3.0.2 wcześniej miałem 2.5.3 Ustawiłem wszystko jak kolega opisał. Problem w tym że wyskakuje mi wstrętne okienko z napisem "NIESTETY. APLIKACJA USŁUGI GOOGLE PLAY ZOSTAŁA ZATRZYMANA" zdaża sięto losowo bo czasem po zakończeniu połączenia, czasem po uzywaniu poczty e-mail czy G-Maila. Proszę o jakieś sugestie bo jest to dość irytujące. Przy okazji to czy możecie wysyłać i odbierać mmsy bo u mnie nie działa. Oczywiście tel. Galaxy S3 I9300

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od końca. MMS nie będą działać. Archi wyraźnie napisał że walczył i się poddał. A w wersji 3.0 usługi google szaleją. Wystarczy wyłączyć lokalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od końca. MMS nie będą działać. Archi wyraźnie napisał że walczył i się poddał. A w wersji 3.0 usługi google szaleją. Wystarczy wyłączyć lokalizację.

Dziekuję za szybką odpowiedź. Zrobiłem jak sugerowałeś ale z przeglądarki znów mnie wywaliło. Zrobię restart i zobaczę. Póki ściąga mi się wersja 3.1 ale nie wiem czy instalować czy nie. :huh: Wersją 2.5.3 byłem zachwycony 3.0 też śmiga ale bez nova launcher nie można zmniejszyć ikon ;) Fajna ta wersja 3.1 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji można wybrać DPI i ją zawsze wymierań najmniejsze 240.

Jest 3.1.3 ale jeszcze nie instalowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie pamiętam gdzie to się ustawiało ale ja już z poziomu instalacji wygrałem 5x5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności