Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3] ArchiDroid 3.0.2 - CyanogenMod 11


MateuszPe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zaflashowal raz jeszcze bez wipe. Obstawiam jakiś błąd przy wgrywaniu - z czym S3 nie jest niewiniątkiem i to rzecz normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ponownie pobierz plik instalacyjny - prawdopodobnie jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

To tzw bootloop - należy dobrze wyczyścić telefon (FullWipe). S3 cierpi niestety na tą przypadłość, krąży gdzieś po sieci plik "megawipe" oraz tzw "trzyplikowiec". Tego drugiego nigdy nie używałem ale megawipe polecam bo rozwiązywał wiele problemów.

wyklepane z fona

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogło. Myślałem, że to może wina CWM, ale na czystym CWM jak i z nakładką Philz by JustArchi efekt jest taki sam. Przywróciłem telefon Odinem do stockowego firmware`u i na czysto zainstalowałem TWRP przez Odina i po flashu do ArchiDroid jest to samo czyli wisi na ekranie Samsung Galaxy sIII GT-i9300. Jest jakaś szansa na zainstalowanie poprawnie ArchiDroida? Na CM 13 jest wszystko OK

OK, udało mi się rozwiązać problem. Mianowicie zainstalowałem TWRP i przed flashowaniem ROMu wykonałem format data, a potem wipe. Instalacja przebiegła bez problemu i ArchiDroid już śmiga. Dzięki za naprowadzenie na źródło problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest dokładnie jak napisałem. Nie wyczyściłeś telefonu - to podstawa.

wyklepane z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam pytanie

 

Od wczoraj jestem po instalce archidroida 3.0.2

Wywala mi co chwile błąd "aplikacja usługi google została zatrzymana" i jest ogólny problem z ściąganiem i instalowaniem jakichkolwiek rzeczy ze sklepu play

Czyściłem już pamięć podręczną ale bez rezultatów. Pomoże ktoś ?

Ps tak jak w instrukcji odchaczylem apki do minimum i zostawiłem tylko CORE

 

Jeszcze jedno pytanie, ten romik pójdzie też na I9305 ?

 

 

 

 

 

 

ODIN--->ROOT--->TRWP--->CYANOGENMOD 13--->RR 5--->LINEAGEOS 14--->ARCHIDROID 3.1.5 (BRAK BEOFLA, BRAK MMS)--->ARCHIDROID 3.0.2 (JEST SZYBKOŚĆ, WSZYSTKO HULA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn gappsy są wgrane w instalke tak? 

Wybrałem opcję Core i do tego Gmail i YouTube reszta odchaczona. Usunąłem aktualizacje w menu/aplikacje/usługi google i przez moment było spoko a potem zaś ten sam kominikat. Chciałem wkleić foto ale chyba print screen przestał działać po naciśnięciu dolnego i blokady. Nie widzę nigdzie kalendarza chciałem go właśnie dociągnąć ze sklepu ale przez 15 min jest status instaluję i nic się nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności