Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[UNOFFICIAL][4.2.2] Vanilla Rootbox 4.2.2 v3 [PIE][Per App DPI][04/03/2013]


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

post-1-0-48881600-1361341650_thumb.png

Opis:

Na podstawie JB 4.2.2 - Zbudowany ze Źródeł RootBox
Opis AOKP
Profile CM
Per App DPI
Per Tablet App UI
Na język aplikacji
OTA Aktualizacje - Goo Menedżer
Navigation Bar Kolor
Lockscreen opcja wibracji
Telefon: Ustawienia telefonu góry (Wibracja na odpowiedź, co 45 sekund, na odwieszenie i On Call Waiting)
Telefon: tłumienie hałasu
MMS: alarmy cena Wiadomość (Modyfikuj wiadomość SMS za granica alarmu)
MMS: W pełni konfigurowalny Theme MMS
MMS: Soft Type Keyboard (Emoji, Enter, aby wysłać, Enter dla nowej linii)
Możliwość sterowania kursorem w polach tekstowych za pomocą przycisków głośności
Przycisk Home answer call (opcja Accessibility)
Zmienna lockscreen wzór rozmiar
RootBox Ustawienia
LockClock (Chronus)
Uruchamianie aplikacji Muzyka na podłączenie zestawu słuchawkowego
Pie (Paranoid Android)
Opcja wyłączenia dźwięku podczas regulacji głośności
Lockscreen Skróty (Paranoid)
Lockscreen Targets (CM)
Zabezpieczenia ekranu (opcje odblokowania)
rozszerzony Pulpit
Klucze sprzętowe przemianowywanie
Lockscreen klawiszy sprzętowych przemianowywanie

Screeny:
post-1-0-13726200-1361341795_thumb.pngpost-1-0-87604800-1361341790_thumb.pngpost-1-0-48742400-1361341789_thumb.pngpost-1-0-28565400-1361341788_thumb.pngpost-1-0-13425700-1361341787_thumb.pngpost-1-0-68229800-1361341785_thumb.pngpost-1-0-25180100-1361341784_thumb.pngpost-1-0-00548300-1361341783_thumb.pngpost-1-0-63011000-1361341781_thumb.png

Instalacja:
Pochodzących z innej niestandardowej ROM:

1. Wipe data / Factory Reset (To nie ma wpływu na wewnętrzne / zewnętrzne pamięci)
2. Flash RootBox zip
3. Flash JB GAPPS
4. Wipe Dalvik Cache
5. Reboot

Jadąc z Samsung ROM:

1. Recovery
2. Wipe data / Factory Reset (To nie ma wpływu na wewnętrzne / zewnętrzne pamięci)
3. Flash RootBox zip
4. Flash JB GAPPS
5. Wipe Dalvik Cache
6. Reboot

Jak uaktualnić wersje RootBox:

1. Pobierz RootBox aktualizację
2. Flash RootBox aktualizacja
3. Flash JB GAPPS
4. Wipe Cache (opcja)
5. Wipe Dalvik Cache (opcja)
6. Reboot

Download:
xdafileserver mirror Here
http://goo.im/devs/C...officialVanilla
http://www.xdafilese...Vanilla Rootbox

Opinie:

Od wczoraj jest już wersja V3 (miedzy innymi dodano voodoo sound), ROM testuję od 14 dni, puki co ani jednego zawieszenia bądź wyłączenia się telefonu !. Benchmarki w porównaniu z CM 10.0.0 są o około 18% (AnTuTu) i 13%(Quadrant) lepsze bez jakiegokolwiek OC. Vanilla Rootbox oferuje znacznie większe możliwości personalizacji niż CM 10, dzięki AOKP ROM Control oraz RootBox Settings - .np dowolna zmiana boot animacji, power menu, belki nawigacyjnej, toggle menu itp. Jedyny minus to spadek zasięgu wifi, w wersji V3 dalej nie poprawiono tego problemu, ale jednocześnie dzięki automatycznym zmianą 2 trybów pracy wifi Fast i Eco, pozostawienie włączonego wifi praktycznie nie jest odczuwalne w zwiększeniu konsumpcji baterii przez telefon, z moich testów jednoznacznie wynika że czas czuwania jest podobny gdy wifi włączone i wyłączone. Inaczej ma się sprawa z użyciem danych mobilnych, bateria niknie w oczach. ROM ten uważam za najbardziej stabilny jaki kiedykolwiek używałem. POLECAM



Link xda: http://forum.xda-dev...d.php?t=2122727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie najlepszy rom jaki testowałem !, właśnie tego szukałem - STABILNOŚĆ & SZYBKOŚĆ... po prostu rewelacja. Wgrałem go dziś rano i intensywnie testuje, wszystko śmiga aż miło, ani jednego reseta czy zwiechy. Wygląd jest prawie identyczny CM10, ale jest więcej możliwości ustawień i tele znacznie mniej się grzeje, jedyny minus to spory spadek zasięgu wifi :/ , ok. 5 metrów od routera mam tylko 3 kreski. Po miesiącu testowania ponownie wypowiem się na temat tego romu, gdyż nie chcę polecić czegoś czego dokładnie nie przetestuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od wczoraj jest już wersja V3 (miedzy innymi dodano voodoo sound), ROM testuję od 14 dni, puki co ani jednego zawieszenia bądź wyłączenia się telefonu !. Benchmarki w porównaniu z CM 10.0.0 są o około 18% (AnTuTu) i 13%(Quadrant) lepsze bez jakiegokolwiek OC. Vanilla Rootbox oferuje znacznie większe możliwości personalizacji niż CM 10, dzięki AOKP ROM Control oraz RootBox Settings - .np dowolna zmiana boot animacji, power menu, belki nawigacyjnej, toggle menu itp. Jedyny minus to spadek zasięgu wifi, w wersji V3 dalej nie poprawiono tego problemu, ale jednocześnie dzięki automatycznym zmianą 2 trybów pracy wifi Fast i Eco, pozostawienie włączonego wifi praktycznie nie jest odczuwalne w zwiększeniu konsumpcji baterii przez telefon, z moich testów jednoznacznie wynika że czas czuwania jest podobny gdy wifi włączone i wyłączone. Inaczej ma się sprawa z użyciem danych mobilnych, bateria niknie w oczach. ROM ten uważam za najbardziej stabilny jaki kiedykolwiek używałem. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA NIE INSTALOWAĆ wersji V5 !!!, zmienili bazowy kernel, w którym jest coś nie tak i kasuje nasz nr IMEI !! ( objawia się to to tym że telefonu nie da się połączyć z siecią telefonii, oraz w  "informacje o telefonie" -> "warstwa pasma podstawowego" jest "unknown" zamiast 'I9000XXJVT', tak samo z naszym IMEI ), ponadto nie wiem jak to jest możliwe ale V5 również uszkodziła mi klawisz "home" w ogóle nie działa, nawet teraz. Reinstalacje, full wipe i wielokrotne instalacja innych ROM'ów nic nie dają, dalej nasz telefon nie będzie mógł wykonywać połączeń... Jedynym wyjściem jak się okazało jest dwukrotne flashowanie 3 plikowego ROM'u "I9000XXJVS", czyli wgrywamy JVS, root, znowu wgrywamy JVS , znowu root, - dopiero teraz możemy instalować inny dowolny ROM, rozwiązało to problem nr IMEI i braku możliwości dzwonienia, ale w moim przypadku klawisz home dalej jest martwy. Nie wiem dlaczego jedno krotna instalacja JVS nic nie daje, chodź po wgraniu JVS IMEI zostaje odzyskany i można wykonywać połączenia to po flashowaniu innego ROMu (np CM10) IMEI znowu znika i nie można dzwonić, jedynie 2 krotna instalacja JVS pozwala odzyskać IMEI by móc korzystać z innych ROM'ów.. Ja osobiście powróciłem do Vanilla Rootbox 4.2.2 v3 i tą wersję zdecydowanie polecam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności