Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3 i9300] CyanogenMod 12.1 - nieoficjalny


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

9300 a 9305 to dwa różne modele (różnica w LTE) wiec Romy nie są kompatybilne. Jeżeli developer połączył oba Romy i dodał auto detekcję telefonu to ROM pójdzie. W przeciwnym przypadku - cegła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ma ktoś build 7 cm12.1 by archi ? potrzebuje ponieważ build 9 tego systemu posiada mase błędów, np. brak możliwości importowania z karty sim, skopane menu, nieprawidłowo działający aparat. a ponoć 7 my jest ich pozbawiony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgraj jakiś inny rom by wyeksportować kontakty na sd/konto google, aczkolwiek poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie miałem nigdy czystego cyana na s3, ale ci co mieli piszą o dużych lg ach i większym drenażu na CM. Ja teraz testuje port note 2 na s3 i powiem że mimo wyglądu s5 telefon zachowuje się przyzwoicie. Ram na poziomie 250 M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
powlos @ z takich względów że Cyanogenmod 12/12.1 usuwa recovery które wgrywamy, dla tego polecam ci wejść w opcje developerskie i zaznaczyć Cyanogen Recovery [emoji4] i masz Cyanogemod'owskie

Bot info. Po co mialoby usuwac?

Jak juz to jest skrypt instalujacy recovery CM, ale nie jest wykonywany przy instalacji.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Mialem, uzywalem - i co powiem? Mimo ze mie wyszedl oficjalnie jest dobry. Jest umiarkowanie szybki, wydajnosc w grach i aplikacjach jest dobra, ale otwieranie aplikacji lub otrzymanie powiadomienia na messengerze - no zdarzaly sie przycinki, i to dosc czesto. Jest za to ladny i przejrzysty (material design) a zycie baterii jest dobre ( 1 dzien normalnego uzytkowania).

Dostep do roota musialem wlaczyc kolejno przez patch TWRP, bo stockowo w ustawieniach nie dzialal, a potem przez instalacje kernela Boeffla.

Czyli jest pelny dostep do roota.

Moja ogolna ocena: 6,5/10

Nie zapominajmy, ze android 5.x + sa przeznaczone na nowsze urzadzenia, co wyjasnia przycinki i przestoje ;)

Rpdroky, archi i inni bardzo sie postarali ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nieco podrasowanej s3, bo na s3 lte miałem również CM 12.1

Szczerze mówiąc w pewnych momenatch nieoficjalna wersja tegoż systemu chodziła lepiej niż oficjalny cm 11.

Niemniej RR najlepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności