Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

ZTE Blade G - odpłatna modyfikacja softu


emillo91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem telefonu zte blade g i chciałbym zlecić modyfikację softu cyanogenmod bądź stockowego dla tegoż modelu. Posiadany przeze mnie telefon oferuje zaledwie 512 mb ramu z czego system zajmuje prawie 120 mb przez co telefon ubija uruchomione aplikacje. Modyfikowany soft który wypuszczono dla tego modelu jest niedopracowany (Bateria szybko się rozładowuje i podczas robienia zdjęć obraz na ekranie robi się zielony przez co nie widzę co fotografuję) i chciałbym aby ktoś usunął problem z rozładowującą się baterią(prawdopodobnie podkręcony procesor) i usunął problem z aparatem. Został wypuszczony też kernel od producenta zte który ma możliwość obsługi SWAP na czym mi najbardziej zależy dlatego jeżeli byłaby taka możliwość to chciałbym prosić o podmianę kodu kernela w jednym z softów dedykowanych dla tego modelu na kernela z obsługą SWAP lub spróbować naprawić soft cyanogenmod.

Za usługę oferuję 100 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wez pod uwage to, ze developer ten telefon miec musi (widze ze jest on granicach 400-600 zl jesli nie chcesz go podeslac, a developer na czyms testowac musi). I przeliczasz sie, jesli ktos wezmie za dzien pracy 100 zl, bo to wychodzi 12,5 za godzine za dzien roboczy (8 godzin). Sama kompilacja kernela to jakies 1,5 godziny, a jest to tuta wymagane.

Poza tym, nie kazdy telefon jest taki sam, zrodla roznia sie kolosalnie wiec deweloper musi TYGODNIE poswiecic na ogarniecie gdzie co jest.

I jak wyceniasz 100 zl za czas, jaki ktos poswiecil zeby sie nauczyc calego systemu, i miesiace, kiedy ktos odmawia sobie przyjemnosci bo musi sie nauczyc calego systemu - nie oczekuj na pomoc.

Ode mnie? Poza kosztami telefonu do testu (przynajmniej polowe tego) wliczylbym miesiac pracy * 2. Czemu? Bo musze zrezygnowac z duzej ilosci rzeczy. I nie tlumacz mi, ze to sama poprawa. Na porcie gówno zrobisz, a na pewno kupe trzeba bedzie budowac od zera. Zapytasz ile? Za mobilne aplikacje zaczynam rozmowe od 1k. I jak przynajmniej nie zasugerujesz pollwy tej kwoty komus, to nikt tego nke wezmie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności