Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S2] CyanogenMod 12.1 - nieoficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[Galaxy S2] CyanogenMod 12.1 

post-7223-0-90549200-1430298567_thumb.pn

 

Mam zaszczyt zaprezentować rom CM 12.1 

 

post-7223-0-83410100-1430298640_thumb.pnpost-7223-0-96011000-1430298660_thumb.jppost-7223-0-51207900-1430298685_thumb.pn

 

wymagania.jpg

  • CWM/TWRP najnowsze
  • ROOT - niekoniecznie

Ważne.

 

ROOT jest wyłączony, więc musisz wejść w Ustawienia/Opcje programistyczne/Developer/ ROOT - kliknąć Yes(tak)

 

instrukcja.png

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć pliki na kartę Pamięci
  3. Wyłącz telefon
  4. Uruchom tryb recovery
  5. Wykonaj pełne WIPE systemu
  6. Zainstaluj ROM, potem Gapps
  7. Reboot

pobierz.png

ROM: https://www.androidfilehost.com/?fid=96042739161892219

Nowsza wersja !!: https://www.androidfilehost.com/?fid=24052804347760856
Gapps: http://gapps.cyanogenmod.pl

 

xda: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-cyanogenmod-12-t2955551

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zainstalowałem, ogólnie byłoby nawet ok, tylko ni można zaimportować kontaktów z sim i mój sgs2 zaczął sie strasznie grzać, wracam do CM11.

 

 

@edit zainstalowałem tą najnowsza wersje z xda i telefon działa bardzo dobrze i płynnie. Nie ma opcji importu kontaktów z sim, ale można znaleść do tego program w sklep play ;p Grzać już sie nie grzeje tak mocno, tylko lekko przy przeglądaniu internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam import z konta google bądź pliku z karty pamięci/pamięci urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Google play nie działa na żadnym z update'ów od 3 lipca. Starałem się zmienić cm mod na starsze, nowsze, official i non official o ile w ogóle to jakaś różnica ale nic to nie pomaga. Vipe i reszta w recovery menu nie działa, vipe trwa ułamek sekundy, nawet nie widzę co jest w konsoli. Gdy instaluję jakąkolwiek wersję cm z karty sd pojawia się error;

Install failed

E: failed to veryfi whole-file signature

E: signature veryfication failed

Instalation aborted.

Wszystko było względnie ok, do póki dziś nie aktualizowałem cyanogena. Po aktualizacji wysypało sę całe google.

Btw od początku instalacji na sgs2 lollipopa wszystko sie yebie, telefon tak się grzeje, że mogę na nim obiad usmażyć, lagi są ogromne, odpalenie prostej gry wystawia moją cierpliwość na poważną próbę, telefon crashuje i wali resety, aplikacje po przeniesieniu na sd gubią się, każdorazowo gdy uruchamiam ponownie telefon muszę zmieniać aplikację do obsługi smsów, klawiaturę i launchera zaś większość aplikacji zachowuje się jak dopiero co pobrane.

Jestem dużym chłopcem, na własną odpowidzialność bawiłem się w to, czego nie do końca rozumiem, czego nie opanowałem. Nie mniej jednak zapytany dziś przez kogokolwiek o tego typu modyfikacje powiedział bym szkoda nerwów, po co zmieniać zamulonego i zacofanego andka na tak samo zamulony cyanogenmod? Nie widzę sensu modyfikacji, na pewno nie na przestarzałym sgs2. 

Nauczka jest, tyle dobrego, że to sgs2 a nie sxz3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącz weryfikacje sygnatury w zipie w recovery, oraz jak gaapsy z naszego forum nie podziałają proponuję zaopatrzeć się w inne gaapsy, z innego źródła,od cm12 jest mały kłopocik z gaapsami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wyłącz weryfikacje sygnatury w zipie w recovery, oraz jak gaapsy z naszego forum nie podziałają proponuję zaopatrzeć się w inne gaapsy, z innego źródła,od cm12 jest mały kłopocik z gaapsami

jak wylaczyc weryfikacje sygnaturhy ?, mam nowe recovery od cyanogenmoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pobierz twrp manager i sflashuj twrp @Dr4goN

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłeś Cyanogen Recovery - i jakie masz związku z nim pytanie?

 

Pewnie chcesz zmienić na inne.. Ja polecam na TWRP Recovery

Pobierz plik zip

Umieść go na karcie pamięci

Włącz te w/w recovery

Wybierz update i wgraj plik zip

Następnie reboot recovery

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności