Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[MOD] PurePerformances™X - totalne przyśpieszenie urządzenia z Androidem


Bartosz_M

Rekomendowane odpowiedzi

Testuję na starej Xperii PRO (mk16i Iyokan) (proc podciągnięty na 1,4GHz, single-core, CM11)

Pierwsze wrażenia, czas uruchomienia systemu skrócony, responsywność systemu znacznie do góry. 
Zobaczymy jak się będzie sprawował :) 

Uważajcie bo przy instalacji tego moda na CWM (LegacyXperia)pyta czy przywrócić stock bootloader - ja kliknałem "nie" :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lip.mac

 

E:Error in /storage/sdcard01/PurePeformances X_CM.1.4.zip (Status7) Instalation aborted

 

Status 7 o ile mnie pamięć nie myli to złe recovery. Spróbuj zainstalować TWRP i jeszcze raz zainstaluj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na LG P710 z Androidem 4.4.2 KK (v20c), oraz 4.1.2 JB (v10j) czuć szybkość. Telefon ładuje aplikacje znacznie szybciej, jak i animacje przechodzenia między opcjami, są szybsze. Mod zostaje ze mną na stałe. Jest może dostepna nowsza wersja modu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie wie, czy mod będzie kompatybilny z Twoim Androidem, warto samemu to sprawdzić. W razie, gdyby coś się sypło, mod nie zadziałał, a namieszał, zawsze możesz zainstalować na nowo Androida. Jest pełno poradników na forum, jak zainstalujesz Androida na czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-neatrom-lite-extralite-themed-aroma-t1569686

Czy do tego Rom'a powinienem zainstalować wersję dla stok'a czy custom'a ? Ten ROM podobno jest zrobiony na bazie Stock'a, ale... to już nie stock.  Do tego chcę dodać kernel od Dorimanxa aby trochę procek podkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 13.09.2015o14:59, FajnyNick napisał:

przed chwilą wgrałem paczkę i jestem zadowolony :P czekając aż się facebook włączy się denerwowałem, a teraz chwila i już się włączył :P Polecam paczkę (Samsung Galaxy Core PLUS. :P

 

Dobrze ci działa na galaxy core plus ??

Ja wgrywam recowery i pomyślę wygrało i działa na sofcie NEE-G350XXU0ANG4CAM00001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu nie ma żadnej apki. To jest poprostu zbiór skryptów, poprawiających wydajność Twojego urządzenia. Aktywuja się one same. Żadna aplikacja nie jest do tego potrzebna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu nie ma żadnej apki. To jest poprostu zbiór skryptów, poprawiających wydajność Twojego urządzenia. Aktywuja się one same. Żadna aplikacja nie jest do tego potrzebna.

Thx ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Kiedy wyszedł ten zbiór skryptów nie było dostępnego androida 5.0

Więc dlatego może Ci nie działać prawidłowo na Twojej xperi m2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności