Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Tab 2 10.1] Instalacja CyanogenMod 12.1 - Nieoficjalny


eitheer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, zarówno jak i forum NIE ODPOWIADAMY za uceglone urządzenia bądź zniszczone karty pamięci!

 

 

Witam, w tym poradniku przedstawię wam jak zainstalować CM12.1 na waszym Galaxy Tab 2 10.1 P5100

Instalowałem ten system na swoim tablecie na potrzeby tego poradnika, wykonaj poniższe kroki a na pewno wszystko będzie działać.

 

Co potrzebujemy:

  • Root
  • CWM/TWRP Recovery(Najnowsze)

 

Proces instalacji:

 

  • ​Wgraj ROM i Gapps na kartę pamięci bądź na pamieć wewnętrzną
  • Wejdź do recovery (Power + Volume Up)
  • Wykonaj pełen Wipe
  • Zainstaluj Rom
  • Zainstaluj Gapps
  • Zresetuj urządzenie

 

Download:

ROM

GAPPS

 

Screeny:

post-45811-0-51803100-1429448552_thumb.p

post-45811-0-64976300-1429448556_thumb.p

post-45811-0-51062300-1429448558_thumb.p

 

 

Życzę powodzenia w instalowaniu! :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

klikasz kilka razy na wersję jądra albo nr kompilacji(nie pamiętam które) w informacjach o telefonie i gdy pojawi sie napis aktywowałeś opcje programistyczne, to... je aktywowałeś :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Cześć :)

Zainstalować czyli po prostu wrzucić na kartę pamięci czy wypakować itd? 

 

I co zrobić wchodzę w RECOVERY i wyskakuje "downloading do not turn off target" pomożecie?

dodam że zostawiłem tak na całą noc w tym RECOVERY i nic sie nie zmieniło rano to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Panowie , wygrzebałem ten tablet po 2 latach , mam na niego wgrany  4.4.4

 

3.0.101-SlimKat+

 

Program root checker pokazuje, że nie mam uprawnień roota. (kiedyś były;)

Jak zainstalować  tego roma ? czy musze teraz rootować znowu ? musze przywracać stockowy rom ? czy mogę na ten wgrywać ?

 

zależy mi na androidzie 5.0 żeby odpalić apke lego boost dla dzieciaka

 

EDIT [emoji4] ROOT się odnalazł [emoji6] więc pozostaje mi pytanie czy musze stocka w pierwszej kolejnosci czy mogę od razu tego wgrywać ?

 

EDIT wgrałem tego Roma bez problemu :) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przy instalacji gapsów wyskakuje mi błąd w pliku gapps-5.1.x-20150404-minimal-edition-signed.zip Po uruchomieniu Tabletu mam komunikat, że usługa Trebuchet została zatrzymana i nie da się pracować. Na razie wracam więc do wersji cm.10.3.1

 

Edit:

Suma kontrolna MD5 pliku się zgadza, więc nie wiem co jest przyczyną błędu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wygrywałeś paczki od google dla 12.1? A nie dla 12? I czy wybrałeś odpowiednią architekturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam

dzis wg przedstawionej instrukcji sciagnelam i wydaje mi sie ze zrobilam wszystko dokladnie tak jak w opisie lecz niespodziewanie wyskoczyl mi taki komunikat 

 

updater process ended with error: 7

error installing zip file ;/external_sd/cm-12.1-20150407-0546-UNOFFicial-p5100.zip'

 

serdecznie prosze o pomoc poniewaz cos tkiego robie pierwszy raz w moim zyciu dziekuje

 

 

witam

dzis wg przedstawionej instrukcji sciagnelam i wydaje mi sie ze zrobilam wszystko dokladnie tak jak w opisie lecz niespodziewanie wyskoczyl mi taki komunikat 

 

updater process ended with error: 7

error installing zip file ;/external_sd/cm-12.1-20150407-0546-UNOFFicial-p5100.zip'

 

serdecznie prosze o pomoc poniewaz cos tkiego robie pierwszy raz w moim zyciu dziekuje

 

 

IMG_20230109_003424192.jpg

moglam popelnic blad przy instalacji TWRP wskazujac tam plik (byly chyba dwa) ja wskazalam p5100 z wifi moze tutaj jest blad?

gapps pieknie sie instaluje i jak dochode do instalacji pliku cm-12.1 oto jest taki komunikat

 

 

w miedzyczasie rowniez podladywalam, jak gosciu robi to na youtube 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności