Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S4 LTE GT-I9505] Jak uzyskać prawa Root I9505XXUHOB7 - Android 5.0.1


PeliKan

Rekomendowane odpowiedzi

przytrzymałem VOL+, Home, Power ,wibracja się pojawiła, ukazał się niebieski napis i wtedy puściłem klawisze i normalnie się załączył telefon .

Czyli nie wszedł tam gdzie trzeba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli od nowa wgrać oprogramowanie tak ? 

 

oraz dobre wybieram oprogramowanie niżej screenie  ? 

Pytam bo po wgraniu prze Odin-a i odłączeniu telefonu na oczywiście komunikacie/na zielono/   PASS! Na telefonie wyskakują komunikaty że Aplikacja Ustawienia została zatrzymana,Aplikacja S Notatka została zatrzymana,Aplikacja S terminarz została zatrzymana,Aplikacja Pamięć Kontaktów została zatrzymana. Inne także np. S Note provider,proces android .process.media też zostały zatrzymane,pamięć aplikacja multimediów zatrzymana. Co robić Pomocy  :mellow:Przechwytywanie.PNG

Screenshot_2016-04-21-18-21-15.png

taką mam wersję numer itp w swoim S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi komunikatami to różne rzeczy są. Czasami wystarczy stock,  a czasami trzeba oddać na serwis. 

@DaRkShAdOw jak to było z tym ZTE? 

http://www.sammobile.com/firmwares/download/44775/I9505XXUHOB7_I9505XEOHOB3_XEO/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, KitLer napisał:

To jest wersja firmware z pierwszego postu :)

Właśnie zainstalowałem wersje z 1 postu czyli  I9505XXUHOB7 i dalej jest to samo .Nawet Knox nie da się włączyć na telefonie ;) a o komunikatach mogę napisać tak że dalej wyskakują...

 

Kurcze nie macie gdzieś linka do starszej wersji firmware gdzie nie było jeszcze knox-a ;)

Chyba że nie polecacie takiej instalować .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon używany ale już go mam ok 1 roku .Na kitkacie było okey z tego co pamiętam ;) Ojj... nie pamiętam kiedy aktualizacja była zaraz chyba jak się pojawiła czyli w roku 2015 w grudniu chyba że się mylę ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widzisz problemu (poza czekaniem oczywiście ;) )  Spróbuj zainstalować stockowy 4.4 :)

Z tego co wiem,  na S4 o wiele stabilniejszy jest 4.4

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem wczoraj 4.4 ;-) wchodzę w telefon.. a tam, na dal 5.0.1 widnieje po ... więc stawiam że KNOX nie żle miesza .. :P oddałem dziś telefon do fachowca servisu koszt niby 60 zl i odbior w czwartek telefon z rottowaniem.Czas pokaze jaki mi oddadzą ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu root nie przeszedł bez problemów. Ot,  zdarza się ;). Oddał do fachowca więc nie ma co drążyć tematu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się tu jak tylko wróci do moich rąk ;)

 

Wrócił z powrotem S4 i 60zl kosztowało NIBY z rootowanie gościu kasę wziął,do domu przynoszę telefon włączam i podpowiedzcie mi jak mam sprawdzić czy został z rootowany ? Na moje oko nic się nie zmieniło tj. aplikacje się po włączeniu wyłączają i komunikaty nadal wyskakują jak wyżej pisałem... Sklep Play  nie da się uruchomić nadal i nic nie mogę zainstalować przez to :( Firmware na dal jest takie jak było czyli przed czyli 5.0.1 .

Czy po z rotoowaniu jakieś foldery czy ikonki mają się pojawić na android w tel ? Pytam bo nic po rottowaniu się nie pojawiło i zmieniło ;/

Edytowane przez alfamaniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.04.2016 o 13:46, GrzechU napisał:

ehem to współczuję ;) I powodzenia, pozdrawiam. ;)

Właśnie mi się też udało przed chwilką zaktualizować na KIT KAT 4.4.2 z 5.0.1 za pomocą ODIN 3.10 .

Wiąże się to oczywiście z ustawieniami telefonu od nowa ale zawsze cuś.. i wole kit kata ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Na Galaxy S4 z androidem 5.0 różnie jest. Czytając na internecie często spotykałem się z opiniami, że jest mega, a innym razem, że to niedorobione zbugowane "cuś". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha okey ;-) Hmmm.. z tego co widzę po odebraniu telefonu od "fachowca" i co niby jest z rootowany telefon a kasę wziął za to ,to raczej nie jest z rottowany tak ?

 

Testuję aplikacją Root Checker Basic i piszę tak ...

 

 

Screenshot_2016-04-28-16-11-13.png

 

Chyba że sam teraz od nowa muszę z rootować i za free ale...  posiadam teraz dokładnie wersje modemu I9505XXUGNG8 oraz wersje systemu 4.4.2 i kurcze z skąd wziąść mam dokładnie do tego modemu i systemu plik rootujący ? Bo tu nie widzę takiego https://autoroot.chainfire.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ja teź właśnie widzę duźo paczek tam ale nie do mojego oprogramowania.Kurcze i roota instalować mi tylko zostało chińskiego...za pomocą kingo ? ?

Dobra jednak juz z rootowałem za pomocą Kingo rottem ,zawsze to cuś .. ;-)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności