Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Mini 2] Problem z zainstalowaniem facebooka CyanogenMod 10.1


Arturro1906

Pytanie

Witam zaczalem przygode z rotowaniem i cm Wszystko dziala swietnie szybko i sprawnie do czasu kiedy chcialem zainstalowac facebooka nie zainstalowal sie tylko pobral. Telefon troszku zwolnil zobaczylem tez ze w menadzerku plikow sa moje stare aplikacje a chyba powinno ich nie byc po zrobieniu wipe przed wgraniem cm wszystko robilem z waszych instrukcji. aparatu wogole niema ale to chyba wina cm bardzo prosze o pomoc czy da sie cos zrobic by stary android zniknal i facebook dzialal. Z gory dziekuje Moj telefon mini s6500d cyanogenmod 10.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Aby kompletnie wyczyścić telefon musisz w ustawieniach wybrać przywróć do ustawień fabrycznych lub w recovery Factory reset. Wykonaj i ponownie spróbuj wykonać instalacje FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrobiłem wipe cache, dalvik cache, factory reset i dalej było to samo to zrobiłem wipe + system, external storage , internal storage , android secure i zflaszowalem na nowo cm i jest to samo teraz sciagam firmare od Samsunga i zrobie jeszcze raz po kolei. Recovery mam TWR v2.4.4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

10.2 w recovery wyskakuje blad, wlasnie zainstalowałem cm 11 i laduje sie caly czas i nic :(


Załadował się próbowałem zainstalować Facebook i się nie da, pobiera ale nie instaluje inne aplikacje np. allegro działają. Gry i Facebook nie

Edytowane przez Arturro1906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wrzuciłem na karte pamięci to w telefonie jej nie widać... USB nie wykrywa gdy telefon jest wlaczony tylko laduje musze wszystko przez recovery robić. Przerąbany ten cm jest hah zawsze coś musi być nie tak


chciałem przenieść apke z karty na tel wiec go wyłączyłem by wejść znów w recovery i teraz się nie chce włączyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności