Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Alcatel Orange Yomi] Uceglony?


Szymon Sawczyn

Pytanie

Mam wieeelki problem. Otóż chciałem wgrać rom i myślałem że będzie trzeba odblokować boot loadera i to zrobiłem, użyłem tego programu : http://forum.xda-developers.com/optimus-l3-l5-l7-l9-ii/development/l5-ii-unlocked-bootloader-optima-team-t2844428. No i jest wielka du*p bo jak telefon miał zrobić reboot to nie chce się włączyć. Na nic nie reaguje nawet się logo nie pokazuje po prostu nic. Jak jest podpięty pod ładowarkę to tylko się dioda świeci a jak pod komputer to ciągle słychać jak bym podpinał telefon i odłączał. Jakiś ratunek dla tego złomka? Jakiś flash lub coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ok, już próbuje i dam znać.

 

Edit: Nie mam nic w rejestrach na temat Mobile Upgrade więc odinstaluje, przeczyszcze ccleanerem i dam znać.

 

Edit2: Znowu pokazuję że mam najnowszy system. Jakiś pomysł?

 

Edit3: Mam flash toola załadowałem pliki tylko nie wiem czy dobrze mam ustawione wszystko, i czy jakieś sterowniki potrzebuje? Tutaj dam screena:

 

 

 

 

 

post-53394-0-46876000-1426850181_thumb.j


Help ;D


Mobile Upgrade - Wyczyściłem rejestr usunełem program na nowo zainstalowałem, zero skutku. Odinstalowałem, zainstalowałem na nowo wyczyściłem rejestr koleja próba i porażka. ;/


Próbować flashować czy ma ktoś jakiś pomysł co do Mobile Upgrade?


Dobra sflashowałem felefon się włączył !!! Ale jest ruski ROM podłącze go do Mobile Updater może coś dalej zadziałam :D


Mobile Upgarde dalej pokazuję że mam najnowszą wersje ;/ Nie rozumiem tych ruskich napisaów w telefonie ;/


Edit: Poradziłem sobie. Najpierw flashowałem telefon za pomocą SP Flash Tool + odpowiedni ROM, po czym 3x zrobiłem reboot telefon i telefon sięnormalnie uruchamia, mały minus język angielski ale mi to nie przeszkadza. Jak będę miał chwile zrobię poradnik. Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale to metoda na LG a nie na Alcatela...dlaczego wy nie czytacie dokładnie... jak masz gware spróbuj do seriwus a jak nie to kupno nowego sie szykuje ale spróbuj:

strony alcatela pobierz program Mobile Upgrade i zainstaluj system od nowa + sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie głupote zrobiłem. Mam ten Mobile Upgrade ale on pokazuje że mam najnowszy system i nie chce pobrać. Czytałem o tym na forum i tam innym też tak nie działał ten program i ktoś napisał żeby spróbować na innym kompie no i tam komuś to pomogło ale niestety ja posiadam tylko jeden komputer w domu. Mam też 2 romy do tego telefonu, nie da się jakoś flashować?

 

Edit: Znalazłem coś takiego http://[link nie zgodny z regulaminem]/topic/163080-odceglenie-telefonu-alcatel-ot-5020-poradnik/tylko że nie wiem jak tu z tym flash toolem, ściągnąłem jakiś ale on jest dla Sony. Frimware mam o taki :post-53394-0-19199000-1426848074_thumb.j. Czyżby jest ratunek? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności