Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG P880 Optimus 4X HD] Problemy techniczne


mateusz9310

Pytanie

Witam, nabyłem telefon LG P880 4X HD na allegro niecały miesiąc temu, pierwsze wrażenie było dobre lecz teraz po dłuższym użytkowaniu stwierdzam dużo problemów, telefon jak na 4 rdzenie chodzi tragicznie , straszne lagi nawet przy odblokowywaniu ekranu, czasami tak się wiesza że wibracja od wiadomości SMS trwa nawet 1 min i nic nie idzie zrobić jak tak wibruje. Telefon strasznie się gotuje klapka z tyłu jest gorąca prawie cały czas. Nie wiem czego to wina zrobiłem test programem AnTuTu Benchmark i mój telefon osiągnął wynik 15,341 ale bardzo przy tym się zgrzał. Proste aplikacje strasznie długo się włączają lagują zawieszają nie wiem dlaczego podobno 4 rdzenie 1,5 a miałem wcześniej Sony Xpieria M2 i wszystko chodziło płynnie przy 4 rdzeniach 1,2 a tutaj niby lepszy sprzęt a ledwo działa, moje pytanie jaki może być tego powód ? Wersje androida mam 4.1.2 nie ma lepszych aktualizacji przynajmniej mi nie wyszukuje. Operowanie na internecie na tym telefonie to chyba nie możliwe jak ma nawet problem z włączeniem chrome, bateria trzyma przy użytkowaniu jakieś 4 godziny to max. też mi się to nie podoba, w stanie spoczynku może jakieś 10-11 godzin. Macie jakieś pomysły jak to usprawnić, naprawić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przywróć do ustawień fabrycznych. 

Jest nowszy [LG P880 Optimus 4X HD] AOSP Lollipop 5.0.2 dla LG P880

Może za dużo aplikacji zainstalowanych?

 [Eliminacja lagów. Zbiór poradników.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak wspomniałem jedynie instalowanie dodatkowych wspomagaczy może rozwiązać wasze problemy. Poradniki z tego działu są przetestowane przez wielu użytkowników rzadko kto się skarży na brak jakiejkolwiek zmiany [Eliminacja lagów. Zbiór poradników.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności