Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[HTC Desire 820] Kiedy CyanogenMod?


Narkotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

1.) Czy jest szansa ze CM 11/12 pojawi sie na nasze urzadzenia ? Przewertowalem caly internet i nigdzie nie moge znalezc informacji. 

2.) Jezeli tak to czemu trwa to tak dlugo/ Nie to dlaczego? 

 

Piszcie wszystko co wiecie w tym temacie. Z gory bede wdzieczny za odpowiedz :)

Ps: jestem niecierpliwy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli na Nota sie nic nie pojawia to faktycznie cos kiepsjo. Brandowy 820 chodzi bez wiekszych zastrzezen. Az dziwne ze to napisalem. Ale tak jest. Jednak sila zainstalowania czegos innego jest zbyt duza. W takim razie trzeba czekac. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wątpię w to, że cyan szybko się pojawi, bo żeby tak było to model ten musiałby nabrać popularności, lub żeby jakiś deweloper go miał, ale bez popularności laurów nie zbierze.. Sam niestety takowego nie posiadam i nie będę się za niego brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Wiekszosc htc niestety jest niezbyt pozytywnie spostrzegana, przynajmniej u nas w kraju. Malo ofert. Jak narazie tylko T-mobile z tego co zauwazylem posiada oferte z 820. Wiem ze w tym modelu drzemie duzy potencjal mocy. A CM12 wyciagnal by z niego ostatnie poty. Tak jak to robi prawie z kazdym urzadzeniem. No ale szansa lezy w innych krajach. Moze niedlugo cos sie pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności