Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG Optimus L3 E400][MOD][ROOT] Viper4AndroidFX - opis i instalacja


C0nvert-R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu szukałem czegoś, co byłoby dobre do polepszenia i tak kiczowego odtwarzacza muzyki na moim L3. Szukałem, aż znalazłem aplikację.

Viper4AndroidFX

Ta aplikacja wymaga ROOTA. Jest to bardzo rozszerzony equalizer do naszych ElTrójek, umożliwiający ogarnięcie, co to właściwie jest dobra muzyka.

A więc, w tym temacie mówię jak to zainstalować, żeby nie było, że zły dział. ;)

>>Część I - pobieranie i instalacja<<

1. Wykonujemy roota (można skorzystać z mojego poradnika w tym dziale)

2. Wchodzimy na XDA (link w temacie) i ściągamy Vipera. Jest w pierwszym poście, ale jest on baaaaaardzo długi. :P

2a. Pobierany plik będzie w Mediafire jako ZIP. I bardzo dobrze, ponieważ są tam dwie wersje Vipera:

Viper4AndroidFX_2.3 - GingerBread

Viper4AndroidFX_4.x - od ICS do KitKat

Wybierzcie sobie po prostu. ;)

3. Po pobraniu otwieramy ZIPka - polecam ES File Explorer File Manager. (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop)

4. Wybieramy i instalujemy naszą wersję Vipera.

5. Otwieramy aplikację.

>>Część II - wewnętrzna<<

1. Viper powiadomi nas o paru rzeczach

a. Biblioteki Viper

b. Busybox, jeśli nie mamy zainstalowanego

c. Restart telefonu po instalacji bibliotek

Dokładnie w tej kolejności. ;)

V4A potrzebuje bibliotek do działania ulepszeń - których jest masa. Jednak musi je wcześniej wrzucić. A, że potrzebuje BusyBoxa, to trza go mieć. A żeby mieć... zrobi co trzeba. :P Jeżeli nie mamy BusyBoxa, V4A przekieruje nas do aplikacji "BusyBox Installer" w Sklepie Play. Po pobraniu i instalacji czekamy 15-20 sekund i klikamy "Install". Po udanej(!) instalacji wracamy do Vipera i instalujemy biblioteki.

2. Restartujemy telefon.

3. Aby odblokować więcej funkcji, klikamy lewy funkcyjny na LG, wchodzimy w "Interfejs" i klikamy "Zaawansowany".

No i teraz pozostaje pobawić się ustawieniami! :D Miłego słuchania muzyki! :D

Oficjalne źródło i download (wsadziłbym oddzielny link, ale autor tematu na XDA zastrzega.)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2191223

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności