Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia J] Jak wykonać roota w celu usunięcia aplikacji?


dudzior73

Pytanie

Witam serdecznie. Mam taki kłopot z telefonem. Wpał mi w ręce ten model z softem 11.2.0.31 PLUS a że był z nim problem zrootowałem pousuwałem co było zbędne, dodałem nowe. Wywaliła się książka adresowa (zgłupiała) obsługa maili i temu podobne. Pobrałem ostatni i naprawdę stabilny room 11.2.0.33 i jestem zadowolony. Z powodu braku pamięci na aplikację chciałem przenieść wszystko co możliwe na kartę SD (ponoć tak można). Bootloader jest odblokowany ale te czynności wymagają ROOTA i tutaj schody. Pobrałem wszystko co możliwe. Sterownik managera urządzeń to: Sony so0101 ADB Interface Driver. Żadna aplikacja unrota nie działa wydaje mi się z powodu złego drivera (winien być S1 Boot Interface Manager). Tak mi się dzieje na win 7 oraz XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Prubowałem wszystkich programów z rootowaniem do Jotki. Każdy z nich działa lub nie najczęściej w oknach jest błąd. Zadanie kończy się na restercie telefonu i niby przywrucenia ustawień.

Sterowniki i kombinacje z nimi przerobione na 100% aż menadżer urządzeń pogłupiał.

Generalnie potrzebuję roota do upożądkowania systemu po swojemu oraz wyedytowania nie kompresowania audio

11.2.0.a.0.31 robiłem co chciałem tyle że były straszne zacinki systemu.

11.2.0.a.0.33 jakieś fatum lub windoza do postawienia na nowo z przekombinowania :(


Kingo root załatwił sprawę dziękuje - temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności