Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Automapa 3 beta - jak testy??


aloisy

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucilem AM na swoim andku - niby dziala ale te ceny sa horendalne. Wam tez sie wydaje ze jak kotos korzysta z navi od czasu do czasu to nie powinien tyle placic - zwlaszcza ze jest to wersja beta.

Czuje sie poirytowany - i jak tu walczyc z piractem...

Wysłane z mojego HTC Vision

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy istnieje google maps w wersji offline.
jest oflfine robi się to tak-> uruchamiamy mapy -> menu -> Pokaż listę offline -> + nowa mapa offline -> zaznaczamy na mapie obszar jaki chcemy ściągnąć, jest on ograniczony, ale za to możemy ściągać nie ograniczoną ilość takich obszarów :)

Jestem inżynierem geodezji i praktycznie non stop jestem w trasie i to w zupełnie obcych mi miejscach w różnych krajach (Norwegia, Irlandia, Anglia) do tego zazwyczaj z dala od głównych tras, z tego powodu często korzystam z nawigacji. Stwierdzam że mapy offline są już mało przydatne, nie raz miałem "cyrki" z automapą ze mimo najnowszej mapy prowadziła mnie przez nie aktualne trasy, np most który się zawalił jakiś 5 lat temu, albo nie widziała nowych dróg... itp, natomiast nawigacje online maja naprawdę sporą przewagę w tej kwestii. Oczywiście inną kwestią są koszty za granicą za transfer danych, gdzie taka nawigacja offline jak automapa/mapamap była nie zastąpiona, no ale właśnie ta nowa opcja offline w mapach google to właśnie niweluje. Dla tego teraz już nie kupił bym żadnej nawigacji offline, bo poco płacić za coś co już w momencie wydania jest nie aktualne ( do tego czasu urzywałem automape i mapamap ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy powtarza ze AM jest najlepsza w polsce - i tylko w polsce :lol:

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności