Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3] Problem z dialerem, poszuje oryginalnego dialera z CM 10


Vinnetou

Pytanie

Witam wszystkich, trafiłem tutaj albowiem mam problem i potrzebuję się z nim zwrócić do osób posiadających trochę więcej wiedzy i doświadczenia w tych tematach...

Mianowicie ostatnio przerzuciłem się z mojego starego wysłużonego HTC na Galaxy S3 (na nowym phoniku postawiony mam andidroid) sofcik na nim sprawuje się całkiem nieźle ale zabudowany w nim dialer jest tak tragiczny (przynajmniej dla mnie) że momentami mam ochotę wyjść z siebie i stanąć dwa metry dalej. Z kolei przez ostatnie parę lat przyzwyczaiłem się do standardowego dialera CM 10.1 który miałem na HTC'ku żeby sprecyzować o co chodzi bo może jestem w błędzie co do identyfikacji (https://www.tinhte.vn/attachments/device20121117072207-png.813714/) wrzucam zdjęcie bowiem słownie opisywanie przezemnie może nie być najbardziej zrozumiałe.

 

Potrzebuje teraz odnaleźć dialera identycznego lub jak najbliższego do tego powyżej który bedę mógł zaimplementować do paczki instalacyjnej andiego. Wiem że być może nie jest to najlepszy dialer i więszkość czyni odwrotnie, zamienia go na dowolny inny, ale jak dla mnie prostota i łatwość obsługi powyższego mi bardzo pasuje i chciałbym go odzyskać.

 

Bardzo proszę drogich kolegów o pomoc.

 

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej, dzięki za szybką odpowieź,

jednak pomimo iż jestem jeszcze trochę zielony to nie jestem kompletnym noobem... tak więc zanim tutaj napisałem przeglądnąłem i przetestowałem dokładnie całą ofertę google play i znalazłem jedynie widget który wyglądał jak ten z CM10, ale musiał być na stałe ulokowany na pulpicie, a to mnie nie urządza.

Z kolej CM11 dla i9300 posiada ten sam dziadowski dialer co Andidroid, musiałbym zaistalować CM10, ale tak czy siak zmiana ROMa kosztowałaby mnie masywną utratę wydajności w porównaniu z tym co mam teraz...

Dlatego też proszę o poradę znacznie bardziej specjalistyczną/programistyczną. Potrzebowałbym przerobiony zestaw plików .apk z CM10 i w dodatko zdeodexowanych bo andi właśnie na takich stoi, w dodatku z tego co się orientowałem potrzebuje coś jeszcze zmienić w paczce ROMA by te apk zainstalował i uruchomił (sama podmiana nic nie daje zwłasza że wersja apk jest starsza).

A zdowngradować dialera CM11 do starszej wersji także się nie da, niestety... ale to mnie w sumie nie dziwi...

 

W dalszym ciągu bardzo proszę kogoś o pomoc,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności