Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Ace 3 LTE] CyanogenMod 12 - Nieoficjalny


Hyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Cyanogenmod 12 dla Ace 3 LTE, system jest już do codziennego użytku, działa całkiem szybko. 


 


Wymagania:


 


- Android 4.1 lub nowszy oraz oczywiście CWM (zalecana instalacja z KitKata)


 


Co działa?


 


- wszystko


 


Bugi


 


- nie działa nfc


 


 


Instalacja


 


- wejdź w CWM


- wipe data


- wipe cache


- wybieramy advaced > robimy wipe dalvik cache


- instalujemy rom


- instalujemy gappsy


- reboot!


 


Download 


 


Rom https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=21468


Gapps http://gapps.cyanogenmod.pl


 


 


Screeny


post-27530-0-84233200-1424012671_thumb.ppost-27530-0-11213500-1424012673_thumb.ppost-27530-0-43905400-1424012674_thumb.p

Edytowane przez NeoCM
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

spróbuj zrobić wipe, jak to nie pomoże wgraj inny launcher poprzez adb i inną klawiature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak zmienić wersję recovery? Mam wersję <3e> i jest tam brak wielu opcji np. backup albo  advaced... A bez tej drugiej opcji nie mogę wykonać zmiany ROMu. Da się jakoś zmienić wersję recovery albo jakoś to obejść? 

 

Przy robieniu wipe cache partition błąd. To bardzo źle?

 

Jestem laikiem. Mam nadzieję że ktoś mi odpisze :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik .tar  różni się od pliku .tar.md5?- bo na necie znajduję tylko same z końcówką .md5

 

18 godzin temu, DaRkShAdOw napisał:

tym powinno pójść

Zrobiłem to. Musiałem kabel USB zmienić, udało się, ale nic to nie zmieniło. Recovery jest w takiej samej wersji jak było wcześniej

 

Jak wgrywam jakiś room to zawsze mam błąd: E:failed to verify whole-file signature + do tego pojawiają się jeszcze dwa takie błędy...

Problem z weryfikacją podpisu? Można to jakoś naprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj poradnik jak zrobić to na plik tar.md5, jest na forum pamiętam, niestety linka już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,

http://forum.cyanmod.pl/topic/2465-zamiana-formatu-clockworkmod-recovery-z-img-do-tarmd5/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie dało. Sama zamiana plików z .img szła bezproblemowo. Pokazywało PASS, samo wgrywanie bez problemu. Próbowałem z 2 różnymi i nic nie pomogło... Recovery nadal w wersji <3e>. Bez tego to nici z nowego romu, w moim przypadku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odznaczasz autoreboot w ODIN-ie? 
Ja w przypadku Note 2 wgrywałem custom recovery 15 razy i nie uruchomiało się CWM, tylko Android recovery. Dopiero jak odznaczyłem autoreboot, następnie wyciągnąłem baterię i uruchomiłem szybko recovery. W tedy zaskoczyło CWM recovery. Po prostu telefon nie mógł się uruchomić. Problem robił właśnie Knox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego... Chyba już wszystko próbowałem. Twój sposób robiłem 3 razy na różnych wersjach recovery.... Nic. Nadal <3e>

 

Była by jakaś inna opcja wgrania systemu? Przez recovery nie mogę, z tego co wiem to aplikacji Cyanogen już nie... zostało coś jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyj nowszego odina i wgraj mu to http://www30.zippyshare.com/v/67369731/file.html

daj to do pola AP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wgrać stocka XEO dla swojego modelu. Albo njakiś inny wariant europejski- ale bez brandu. W tedy zobacz, czy masz problem z wgraniem custom recovery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z opcją apply update from cache, później jest napisane wybierz pakiet do instalacji i mam do wyboru dwa foldery: lost+found oraz recovery?

 

@NeoCM niestety obawiam się że to też może być problem... przez moje recovery nie mogę wyczyścić cache, tym bardziej  Dalvik-Cache, a to chyba jest niezbędne, zawsze wyskakuje błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... też mi się tak wydaje.

Możesz mieć uwalony bootloader, już od producenta. Spotkałem już się z takim telefonem. Nawet wgranie stock firmware nie pomagało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności