Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Sony Xperia Z1C] Czy CyanogenMod obsługuje nagrywanie w 4k?


pyjterr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, z którym średnio wiem gdzie się wybrać, a zakładanie nowego posta wydaje sie bezsensowne i niepasujące do któregokolwiek z działów.

Mam z1c i od jakiegoś czasu kminie nad przejściem na cyanogenmod. Prob w tym, że poza wszystkimi ogólnie znanymi zaletami bardzo liczyłem też na obsługę wideo w 4K oraz FullHD ze 120fps. Szperając po czeluściach internetów znalazłem kilka filmików prezentacyjnych cyanogena na z1c, ale nie widziałem aby opcja 4K bądź slow-mo była dostępna. A przecież fonik jest w stanie je obsłużyć.
Więc pytanie z mojej strony takie, czy cyanogenmod faktycznie nie ma wsparcia dla tych trybów kamery? Jeśli nie, to czy jest opcja w jakiś w miare prosty sposób (appka?) to osiągnąć?
 

Pe.eS. Jestem laikiem w zmianach softu na andku i jednak bardziej zaufałbym cyanogenowi niż jakimś custom ROM'om, bo wiem, że takie powstały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.xda-developers.com/sony-xperia-z1-and-z1-compact-get-4k-and-120-fps-video-recording/

Są jednak takie możliwości, ale prawdopodobnie trzeba będzie jeszcze trochę na nie poczekać, aby znalazły się w CM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Raczej przy Standardowym ROM'ie dałoby radę mieć trzy lub nawet cztery dodatkowe funkcję przy Cyberian'ie. (Finalna i ostatnia wersja z API v1 jest 8.0 - I właśnie stwórca na XDA poinformował w tym roku że to jest już koniec wsparcia dla pierwotnej wersji)

Ultra HD (3840x2160)@30FPS/Full HD (1920x1080)@60FPS/HD (1280x720)@120FPS - A dodatkową funkcją jest "Priorytet migawki" i do tego działająca już funkcja. (od 1s do 1/5000s - W końcu już się nadaje do czegoś.)

Matryca z Xperii Z1C to "Sony IMX220" (Exmor RS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności