Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Note 2] Źle wymieniony ekran


rafcio_100

Pytanie

Witam, ostatnio kupiłem Note 2. Jak się okazało w serwisie gsm po ściągnięciu blokady simlock, powiedziano mi, że ekran został wymieniony na nowy i źle go założyli. Lewa strona ekranu jest luźna i pod wpływem dociskania troszkę się rusza. Koleś, powiedział mi, że tego nie da się naprawić i żeby nie próbować tego jakoś sklejać klejem bo jeszcze bardziej mogę zepsuć.. na jego miejscu on by go sprzedał bo późniejszym użytkowaniu ekran może mi bardziej się "ruszać" aż w końcu kiedyś odpadnie... 

Jak myślicie, ma koleś rację ? Ile z taką wadą mogę za telefon dostać na allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

przyszedłem tam dzisiaj do nich do serwisu i powiedziałem, że mnie wkręcili tym, że ten telefon miał wymieniany ekran. Brat ten telefon używał wcześniej miesiąc i od razu zauważył, że j taki wcześniej nie był. Najlepsze jest to, że owszem telefon miał rok temu pęknięty wyświetlacz ale był na gwarancji i wymienili koledze cały telefon a nie sam wyświetlacz, więc telefon był w super stanie.

Oczywiście moja wizyta nic nie dała, wmówili mnie i bratu, że wcześniej tego nie zauważyliśmy. Przy zdejmowaniu simlocka się nie odkręca ekranu więc moja zarzuty są bezpodstawne i jeszcze powinienem im podziękować, że taki feler zauważyli.

BRAK SŁÓW.

ps: w innym serwisie gsm powiedzieli mi, że czegoś takiego nie da się naprawić. To wina kleju itp.

Jutro wystawiam Note 2 na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności