Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[HTC Desire 816] CyanogenMod 12 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Desire 816 - CyanogenMod 12 - oficjalny 

post-7223-0-57990600-1420558371.jpg

 

Mam zaszczyt wam zaprezentować rom od Cyanogenmod.org ze wsparciem,

oczywiście jest to wersja nightly...

 

Wymagania:

  • ROOT
  • CWM v 6.0.5.1 /TWRP 2.7.0.X (lub nowsze)
  • Odblokowany bootloader

 

post-7223-0-83486300-1420558817_thumb.pn post-7223-0-93135600-1420558858_thumb.jp

 

 

Pobierz:

CM : http://download.cyanogenmod.org/?device=a5
Gapps: https://s.basketbuild.com/gapps
 

 

Instrukcja:

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć pliki na kartę pamięci/ pamięć urządzenia
  3. Wyłącz/przejdź w tryb recovery
  4. Wykonaj pełne wipe systemu
  5. Następnie zainstaluj ROM, następnie Gapps
  6. Reboot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

to normalne, dokonaj swapu pamięci lub zamontuj folder na sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Proszę o informacje od osób które już zainstalowały CM na swoim telefonie, bo zanim zainstaluję chciałbym to wiedzieć:

- czy po instalacji działają dwa przednie głośniki?
- czy działa dioda powiadamiająca na przednim panelu?
- ile pamięci zajmuję sam CM po instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadałem tego telefonu, ale spróbuje odpowiedzieć na Twoje pytania @michal.a86 

- czy po instalacji działają dwa przednie głośniki? (Dlaczego miały by nie działać? Myślę że pewniejsze jest to iż jakość dźwięku może spaść)
- czy działa dioda powiadamiająca na przednim panelu? (Aktualizacje są dosyć częste jak nie teraz to w przyszłości będzie działać)
- ile pamięci zajmuję sam CM po instalacji? (brak komentarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miały by nie działać dwa głośniki? Sugeruję się tu modelem HTC 620 który działa jeszcze na androidzie 4.4 i tam też są dwa głośniki ale jeden jest do muzyki drugi do rozmów i z informacji jakie wyszukałem w necie, dwa głośniki będą działać po aktualizacji systemu, która narazie jest niedostępna. Siostra ma HTC 620 więc sprawdzam co jakiś czas. Idąc tym tropem możliwe że HTC 816 na androidzie też tak miało i nie działały oba, nie wiem czy tak było bo od raz jak kupiłem to miałem androida 5. Ale jeśli wgram CM to nie ma pewności czy oba głośniki zadziałają bo może to jakaś specjalna aktualizacja androida od HTC daje taką możliwość a czysty android tego nie posiada. 
Najbardziej interesowała mnie odpowiedz na ostatnie pytanie bo to właśnie dla ilości miejsca chciałem zainstalować CMa. Teraz na oficjalnym androidzie od HTC po zaktualizowaniu aplikacji systemowych zostaje az 1,5GB wolnego miejsca, ponad połowę zajmuje sam android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności