Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia T3 LTE] Instalacja CM z Bootloaderem od Orange.


Jakubek95

Pytanie

Witam, posiadam Sony Xperia T3 LTE od operatora Orange, jak już wszystkim wiadomo, Orange blokuje BootLoadera bez możliwości unlocku bez serwisu, czytałem o metodzie test-point ale nie wiem, czy w przypadku tej xperii jest to możliwe, po za tym ta metoda wymaga rozebrania telefonu ( klapki baterii i jej wyjęcia ) a w T3 jest to niemożliwe.
Przechodząc do sedna, czy jest możliwe, abym wgrał CM12 lub Lolipop Unofficial ? WIdziałem wiele poradników na zagranicznych forach i filmików, gdzie te systemy działają. Otóż rootowałem telefon i wgrać kernela się da, zmieniłem system z 4.4.2 na 4.4.4 bez problemu, więc na jakiej zasadzie tutaj działa ten zablokowany BootLoader, miałem xperie P wcześniej i zmiana systemu nie wchodziła w gre, mogłem wgrać jedynie taki sam soft tylko bez badziewi od producenta, ale  o zmianie kernela mogłem zapomnieć.

PS: Da się jakoś odblokować domowym sposobem BL w T3 o ile jest to wymagane, bo z tego co wiem to chyba tylko w serwisie to zrobią.


Dodam, że wszystkie funkcje w FlashTool przy podłączeniu telefonu działają ( przycisk Vol- i Vol+ ) a przy zablokowanym BL w Xperii P nie działał Vol+ telefon nie wchodził w ten tryb, więc jaką tutaj funkcje pełni zablokowany BL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Złe nazewnictwo tematu.

2. Nie zdejmiesz blokady bootloadera domowym sposobem. 

3. Nie wgrasz tego romu, podziękuj po prostu Orange za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności