Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG G2 Mini] Wgrywanie stock firmware używając programu KDZ


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[LG G2 Mini] Wgrywanie stock firmware używając programu KDZ

 

Poradnik tyczy się dla osób, które chcą wgrać inne firmware (np. czyste bez brandu) Możecie zaniżyć firmware lub wgrać nowsze. Dotyczy również powrotu do stock firmware.

 

Operacje wykonujecie na własne ryzyko, nie ponoszę odpowiedzialności za błędy podczas zastosowania metody.

 

 

Wymagania:

Zainstaluj sterowniki USB
Pobierz i wypakuj LG Flashtool

Zainstaluj również Visual C++ 

 

Instrukcja:

  1. Podłącz telefon pod port usb w trybie LG suite
  2. Przejdź do folderu LG Flash tool i odpal program o tej samej nazwie, pojawi Ci się okno
    post-7223-0-78832000-1421584639.jpg
  3. Zaznaczamy opcje jak jest widoczne na screenie, w oknie Select KDZ File wyszukujemy pobrany wcześniej przez nas firmware
  4. Następnie klikamy opcję Normal Flash
  5. Pojawi się kolejne okno Read Phone Information
    post-7223-0-33333400-1421584775_thumb.pn
  6. Tu klikamy na opcję START
  7. Pojawi nam się kolejne okno, w którym możemy wyczyścić rejestry (ale nie musimy)
    Tu zaznaczamy w "języku" nasz wariant Polish, w Country wybieramy również Polish
    post-7223-0-11452900-1421584971.jpg
  8. Kolejno klikamy OK, po chwili otworzy się nam okno LG Software Update, w którym zacznie zacznie instalować się firmware.
  9. WAŻNE!!! Po zakończeniu wykonaj Reset do fabrycznych!!! 
  10. Koniec!
Edytowane przez NeoCM
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Skąd takie założenie że to wina PC, Sadze że przyczyna może być w tym iż w cm 11 nie mogę w opcjach USB znaleźć "Oprogramowanie LG" a w większości poradnikach jest to napisane.

 

Jak wprowadzić lg d620 w download mode ? mając custom rom wgrany (cm11)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zupełnie, ty wgrywasz przez KDZ, a ja mówie przez LG zdalnie, to dwie różne kwestie... oficjalnie to podpinasz pod LG Suport Tools i niech sam sprawdzi najnowsza dostepną wersje i pobierze a KDZ to wybranie samemu roomu i wgranie przez niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już zrobiłem stock ... wystarczy w cm 12 wyłączyć telefon trzymać volume + i podpiąć kabel, telefon uruchamia sie w tryb download mode :D i wtedy bez żadnych przeszkód nasz kdz instaluje stock x_x

 

 

@maxprzemo byłeś blisko tylko że vol musi być do góry a nie tak jak napisałeś na dół 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uruchom w trybie recovery i zrob wipe data

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wejdziesz w tryb download?

Jak wejdziesz wpisz na pc komende

Fastboot reboot recovery

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@jajols jak to co Ci w innym topicu pisałem, nie pomoże, to spróbuj wgrać inne custom recovery i przez nie zrobić wipe, potem reflash Kitkata od nowa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
O 22.04.2015o20:59, Wiedzmin246 napisał:

Dobra ja mam lekkie kłopoty i nw co robić -,- zrobiłem wszystko dobrze co w instrukcji powyżej ale po skończeniu wgrywania androida pokazuje mi logo LG i tak w kółko i teraz nw co robić....

Panowie mam to samo , i nie mogę nic zrobić. 
próbuje włączyć trym down. ale nie działa

 

edit:

Udało się ! :) Taka mała rada dla wszystkich :

zróbcie tak , mi to pomogło :

"Hard reset/factory reset wykonujemy wciskając na wyłączonym telefonie vol down+power gdy pojawi się logo LG puszczamy power na ułamek sekundy (sekundę) i wciskamy znów power vol down cały czas mamy wciśnięte aż uruchomi nam się menu Factory reset wybieramy Yes, w następnym oknie również wybieramy Yes.
Gotowe. "

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności