Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S 3] Aplikacja kontakty została zatrzymana, Pomocy!


baranfreerunner

Pytanie

Wyskakuje mi komunikat załączony na zdjęciu ,na drugim zdjęciu screen modelu i danych potrzebnych. Jak to naprawić ,ponieważ nie mogę wybrać numeru telefonu i wejść w opcje ostatnich połączeń .Mogę korzystać z książki telefonicznej. Dodam że cofałem ustawienia do fabrycznych.Pomogło na parę godzin.

post-46442-0-75196900-1421504912_thumb.p

post-46442-0-78099100-1421504915_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jest kilka możliwości.

1. Wipe przez recovery

2. Zainstalowanie innej aplikacji ze sklepu

3. Wgraj inny soft za pomocą odina http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1048-galaxy-s-iii-instalacja-czystego-firmware/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

niestety nie jest to wersja z LTE i wchodzi tylko 4.3 jako najnowsza aktualizacja

Jest kilka możliwości.

1. Wipe przez recovery

2. Zainstalowanie innej aplikacji ze sklepu

3. Wgraj inny soft za pomocą odina http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1048-galaxy-s-iii-instalacja-czystego-firmware/

Dziękuje, nie spodziewałem się że jest tak proste rozwiązanie jak pobranie ze sklepu play;) Nie bardzo chciałem grzebać w systemie.Wszystko działa super. Jeszcze raz bardzo dziękuję ;)

niestety nie jest to wersja z LTE i wchodzi tylko 4.3 jako najnowsza aktualizacja

Dziękuje, nie spodziewałem się że jest tak proste rozwiązanie jak pobranie ze sklepu play;) Nie bardzo chciałem grzebać w systemie.Wszystko działa super. Jeszcze raz bardzo dziękuję ;)

 

Czy mógłbym jeszcze poprosić o nazwe jakiejś dobrej aplikacji telefon? Może być płatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności