Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Rozwiązany: I9000 - cyanogenmod problem z uruchomieniem po przesiadce z 4.2.1 na 4.1.2


uberas

Pytanie

Witam, ostatnio na Cyanogen modzie wyszła wersja androida 4.2.1, pobrałem ją poprzez aktualizacje. Potem pomyślałem, żeby wziąć wszystkie wersje jakie są (te night coś tam) i zaktualizować na najnowszą (widziałem, że tam prawie codziennie był update) na tym "czymś" nie było sklepu google play, więc wróciłem na 4.2.1 normalne. Po powrocie nie było sklepu play, pomimo resetu telefonu. Wnerwiłem się i wziąłem w updates starą wersje 4.1.2 czy 4.1.3. Telefon teraz stoi na Cyanogen Mod ładowaniu i nie chce wstać od godziny. Wyjąłem baterie i to samo. Co mam robić? Dodam też, że nie mam pojęcia jaki tam jest kerml czy coś w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

(...)pomyślałem, żeby wziąć wszystkie wersje jakie są (te night coś tam) i zaktualizować na najnowszą (...) więc wróciłem na 4.2.1 normalne. Po powrocie nie było sklepu play, (...)Wnerwiłem się i wziąłem w updates starą wersje 4.1.2 czy 4.1.3. Telefon teraz stoi na Cyanogen Mod ładowaniu i nie chce wstać od godziny

Znaczy się że grzebałeś - dlatego pytam czy wipy robiłeś - a mam wrażenie że nie wiesz o czym ja do ciebie rozmawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Doba- napisze co i jak po powrocie z pracy.

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A kolega chce oryginała (bo nie wiem czy na zwykłą Skę wyszedł JB)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności