Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Sony Xperia Z1] [ROM][5.1.x][OFFICIAL] Resurrection Remix Lollipop v5.4.0 - Honami [31/03/10]


beep

Rekomendowane odpowiedzi

            Resurrection Remix - to ROM został oparty na CM, Slim i Omni oraz oryginalnym Romie Xperii. RemixROM tworzy to co niesamowite, połączenie wydajności, dostosowywania oraz mocy nowych funkcji dodając je bezpośrednio do urządzenia.

Wiele rzeczy, które w poprzednich wersjach były manipulowane z modami, są teraz włączone domyślnie w ROM tak więc, Zapraszamy!

 

Specjalne podziękowania: 

Zespół CyanogenMod.pl;

Zespół CyanogenMod.org;

Zespół OMNI;

SLIMROMS;

oczywiście do wszystkich Supporter'ów

 

 

!Zapoznaj się zanim zdecydujesz się na kolejny krok!

 

* Instalując ten Rom, tracisz gwarancję!

 

* Forum.Cyanogenmod.pl nie ponosi odpowiedzialności za Ucegłowienie twojego Smartphone oraz karty SD!

* Nieodpowiednie zastosowanie się do instrukcji instalacji Rom'u może wywoływać szybszą utratę energii bądź wyrzucanie z poszczególnych aplikacji!

* Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, sprawdź opinię innych na temat Rom'u!

* Wgrywając owy Rom wyrażasz zgodę na zastosowanie zmian w twoim Smartphone!

 

Wymagania:

- CWM/TWRP

- Odblokowany Bootloader

 

Główne funkcje Rom'u:
 
-Dark Material Theme
-Quick-Smart Pulldown
-Buttons
-Battery mods
-Heads up
-Lockscreen Shortcuts
-ClockColor options
-Statusbar clock customization + second + fonts
-Network traffic monitor
-Toast animations
-Add changelog
-Listview animations
-Navigation bar dimensions
-Add Weather display to status bar header
-Quick unlock
-Overall Speed up system
-Amazing Battery Life
-Brand new music and audio fx app from cyanogen
-Included all cm 12 features
-And MORE..
 
Bugi:
- Brak
 
Download:
 
Rom:
 
Gapps:
 
Instrukcja Instalacji:
 
Pobierz Rom oraz Gapps;
- Zrób kopię zapasową;
- Rekomendowane: Full wipe i Factory reset;
Flash ROM za pomocą ClockworkMod lub TWRP;
Flash Gapps;
- Reboot;
- Skończone! Właśnie zainstalowałeś Rom Resurrection Remix Lollipop v5.2.9
 
Zmiany:
 
Ostatnia aktualizacja Rom'u:
31.03.2015
15.03.2015
21.01.2015
20.01.2015
16.01.2015
07.01.2015
 
 

post-38001-0-17119100-1420936848_thumb.p

post-38001-0-39747600-1420936850_thumb.p

post-38001-0-96031900-1420936852_thumb.p

post-38001-0-34673100-1420936859_thumb.p

post-38001-0-81951900-1420936866_thumb.p

post-38001-0-91163500-1420936871_thumb.p

Edytowane przez beep
Aktualizacja 08.04.2015
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kamery to jest mały problem ponieważ owszem aplikacja się włącza lecz nie wyświetla namierzonego obrazu (black screen) autorzy RRemixRom dbają o swój projekt wydając częste aktualizacje, minusem jest to że trzeba robić je ręcznie, ale z tego co się dowiedziałem z wiad prywatnej do końca stycznia będzie jeszcze 2 aktualizacje z czego jedna większa :) w której już nie powinno być problemu z aparatem, zobaczymy czy dotrzymają słowa ;P

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat oparty jest na google lub na cyanogenmod camera.

Więc działa.

Jakoś nigdy nie miałem problemów z aparatem nawet w wersjach beta. Pomijając alpha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj,

bardzo chciałabym zainstalować ten rom ponieważ ihacker mi się nie podoba, a po instalacji tego romu ciągle mam czarny ekran i telefon się nie odpala czy muszę jakiegoś krenela wgrywać jak tak to proszę o podanie jakiego,dla laika.

I jakby ktoś miał ochotę przydał by się post z krenelami i opisami do nich faja sprawa by była.

Na wt11 ogarniałam wszystko poradniki pisałam a z1 mam od dwóch dni zdążyłam odblokować bootloader i zrotować. a dziś zainstalować ihacker gdyż tego jednego w wątku autor od razu podaje kernela

 

z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji tego romu pewnie wyskakuje coś. Sprawdź dokładnie. Może wersja recovery jest nie poprawna. Spróbuj Cyanogenmod 12 [Xperia Z1] CyanogenMod 12 - oficjalny

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o to że przy instalacji Cyanogenmod'a 12 tracisz root'a, sam go niedawno ponownie instalowałem i żeby ponownie móc zdziałać ze swoim smartphone musisz zainstalować na nowo niebrandowany/brandowany (zal. od cb) rom po czym przeprowadzić root'a kernel'ów pierwszy to .108 potem rookitxperia  poczym kolejny kernel to .157 i dualrecovery ;) i potem owy rom z poradnika krok po kroku, czytałem o twoim problemie i przeprowadziłem świeżą instalację tego romu i all działa jak należy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności