Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG G2 Mini] Odblokowanie bootloadera


aurban6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ciekawa rzecz mi się przytrafiła, wgrywałem sobie tego oto bootloader-a w stockowego lizaka odszedłem od biurka telefon dałem na "uruchom ponownie" po całej opreacji jak szedłem miał jakieś 38% baterii. Gdy wróciłem telefon był wyłączony jakie kolwiek próby uruchomienia go nic nie dały telefon nawet ni podświetla ekrenu nic zero  jakiś oznak życia, uznałem że bateria padła więc włączyłem do ładowarki a tu również *ZONK* telefon nawet nie zawibrował nie wyświetlił informacji o próbie ładowania tak jakby ładowarka byłe zepsuta spróbowałem na innej (sprawnej) również to samo. Zauważyłem że jak telefon jest wpięty do ładowania i wyciągne baterie to wyświetla się informacja o braku baterii ( mini usb z żółtym pytajnikiem)

 

Ktoś ma jakiś pomysły co to jest i jak to naprawić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak się składa że najprawdopodobniej plik aboot dla mojej wersji oprogramowania nie istnieje :'(. Dodałem komentarz pod postem twórcy tego pliku na xda to może on coś pomoże albo nawet stworzy odpowiedni plik. Mogę mieć jeszcze nadzieję że plik dla innej wersji może też odpowiadać mojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to problem wgrać v20a i wtedy odblokować? ;)

Pewnie i tak wgrasz custom roma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to było na wersji v20a?

Spróbuj,  najwyżej wgrasz stocka jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj uruchomić download bez baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz go do ładowarki na godzinę i potem spróbuj go połączyć pod PC,  jak tryb download nie zadziała to spróbuj sam telefon podłączyć nie wchodząc w tryb download i zobacz czy coś PC wykrył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

U mnie wywala błąd: [-] Unknown username or uid.

To samo na kompie jak i w terminal emulatorze.

System: 5.0.2 V20d

Jakieś sugestie? Root jest, zrobiony(niestety) przez Kingroot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już po ptokach, telefon oddany ze stockiem, ale mam wrazenie ze nic by z tego i tak nie bylo, telefon wziety z orange, a orange slynie z blokowania bootloaderow i simlockow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Bawił się ktoś na wersji v20b w modelu D620r?
Pytam z ciekawości. Bo trochę się cykam ruszać swojego g2 mini. Jeszcze może się cegła przez odblokowanie bootloadera zrobić.
Niby mam telefon zapasowy, w razie w.
Ale szkoda by było G2 mini usmiercic na amen.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności