Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S 4 Mini LTE] CyanogenMod 12 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Galaxy S4 Mini - CyanogenMod 12 - oficjalny 


post-7223-0-57990600-1420558371.jpg


 


Mam zaszczyt wam zaprezentować rom od Cyanogenmod.org ze wsparciem,


oczywiście jest to wersja nightly...


 


Wymagania:


  • ROOT

  • CWM v 6.0.5.1 /TWRP 2.7.0.X (lub nowsze)

  • Odblokowany bootloader

 


post-1-0-67297100-1421269719.pngpost-1-0-01730300-1421269722.pngpost-1-0-77832200-1421269723.png


 


 


Pobierz :


wersje CM 12 : http://download.cyanogenmod.org/?device=serranoltexx


Gapps: https://s.basketbuild.com/gapps


 


Instrukcja:


  1. Pobierz ROM i Gapps

  2. Wrzuć pliki na kartę pamięci/ pamięć urządzenia

  3. Wyłącz/przejdź w tryb recovery

  4. Wykonaj pełne wipe systemu

  5. Następnie zainstaluj ROM, następnie Gapps

  6. Reboot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działają MMSy? Bo mi na CM11 nie działają (kombinowałem coś tam z APNami, ale g.. to dało)

Masz u siebie Link2SD? Działa to (albo inny do przenoszenia aplikacji na kartę) na tym lolipopie? A może nie trzeba przenosić aplikacją?

 

Tak mnie wkurzają te MMSy, że gdyby nie lenistwo, to dawno pogoniłbym tego KitKata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisał ost. a jakimś poście, że proadził sobie z tym.. używając jakiejś aplikacji, w której nie było opcji zmiany wielkości czy coś.. opcja maksymalna wiadomości- ponoć to stanowi problem z tych romach. Ale jest to info niepotwierdzone.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc jednak odbiera MMSy - trzeba tylko wyłączyć LTE - trochę zachodu, ale z braku laku...

Co ciekawe, odrootował mi się telefon. Na razie jeszcze nie próbowałem tego zrobić, pewnie później nad tym posiedzę i dam znać, czym się da, etc. jeśli będzie z tym jakiś problem.

Nie wiem jeszcze jak ustawić lokalizację zdjęć na karcie, więc pamięć telefony się zapycha.

Ogólnie CN12 jest całkiem spoko i mimo że to wersja restrykcyjna, to ze stabilnością problemów nie zauważyłem. Bardzo płynnie chodzi i nic nie wywala.


Niestety, znowu sprawdziła się stara zasada, zgodnie z która nie należy chwalić dnia przed zachodem ... czy jakoś tak ;)

Niestety w żaden sposób nie mogłem przywrócić roota (programy typu Kingo Root niby działały, gratulowały powodzenia, ale jednak nie działały), a co za tym idzie miałem ograniczoną pojemność, bo nie dało się korzystać z karty za pośrednictwem Link2SD - niby była programowa opcja przenoszenia, ale jakoś to nie działało.

Po jednej z aktualizacji root "naprawił się sam" (w CWM wyskoczyła opcja fix root). Niestety po zainstalowaniu Link2SD i przeniesieniu kilku programów na kartę, zaczęły pojawiać się problemy - najpierw z zapisem plików muzycznych na kartę, potem OS przestał te kartę w ogóle widzieć ... więc wróciłem do starego poczciwego CM11 i póki nie będzie CM12 snapshota, chyba przy nim zostanę.

Po kilku dniach użytkowania mogę powiedzieć, że jako nowość CM12 jest nawet fajny, ale póki co, brakuje mu modyfikowalności, jaka mają obecne wersje CM11.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. CM 12 ledwo co wyszedł.

Nic dziwnego, że nie działają te aplikacje..bo nie każdy dostawca już zoptymalizował działanie aplikacji. 

Dlatego trzeba czekać.

Sam wiesz, że modyfikując opcje musisz liczyć się, iż coś nie zadziała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, nie wieszam na nim psów, a jedynie zwracam uwagę na to, że moim zdaniem jeszcze nie warto się na niego przesiadać - tym bardziej, że CM11 działa teraz całkiem fajnie (gdyby nie te MMSy, to by było idealnie ;) )

BTW, początkowo Link2SD działał, tylko potem się zepsuł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności