Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Sony Xperia S] Android 5.0.1 / CyanogenMod 12


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

post-1-0-92195100-1420401759_thumb.png

 

Screeny:

post-1-0-96889800-1420401645_thumb.pngpost-1-0-23153900-1420401643_thumb.pngpost-1-0-21277800-1420401640_thumb.pngpost-1-0-28524600-1420401636_thumb.pngpost-1-0-75672200-1420401632_thumb.pngpost-1-0-20384200-1420401630_thumb.png

 

Download :
Wszystkie firmwares: 

https://mega.co.nz/#F!60cHlYRb!wdYGx9SkRt2S8b3LtHhgeg

Root dla CWM lub TWRP 
TWRP 2.8.0.1 or 2.8.4.1

 

 

Instrukcja:

  • Wyłączamy telefon
  • Przechodzimy do recovery (pamiętajmy o aktualnej wersji)
  • Wybieramy Wipe wykonujemy (Cashe, Dalvic Cashe, Format Data)
  • Wracamy do głównego ekranu
  • Wybieramy Install następnie rom
  • 60 sekund i mamy nowy rom
  • Wracamy do głównego ekranu wybieramy ponownie install i gapps
  • 10 sekund i mamy paczkę google
  • Wracamy do głównego ekranu i wybieramy reboot 

źródło: http://forum.xda-developers.com/xperia-s/s-development/rom-ucyan-xperia-s-t3027172

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem z wejściem w recovery, otóż kiedyś wgrywałem CM10 i miałem pewne problemy dlatego flashtoolem wróciłem do JB 4.1.2 i od tamtej pory nie wchodziłem do recovery. Nie było widać ikony SuperSU wiec na nowo zrobiłem roota i wgrałem CWM i możliwe, że tutaj jest mój problem. Nie da się wejść w to, czy to może być wina tego, że jakby ponownie zainstalowałem CWM pomimo iz ono już było? Jak to naprawić?

A bardzo bym chętnie spróbował tego Lollipopa, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem. Ponownie próbowałem wgrać ponownie cwm i teraz przy uruchamianiu Xperii trzymam Vol+ i mignie czarne tło na dole, jakby na ułamek sekundy coś się wyświetlało i zaświeci na dłużej niebieska dioda, po czym telefon uruchamia się normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakieś problemy zalecałbym zainstalowanie stocka po czym zrobienie dualrecovery a następnie krok po kroku zainstalował cm 12 (to samo co andek 5.0.1 tylko że stabilniejszy) i łatwiejszy w instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na screenach jest XPERIA ACRO Z - a polecasz soft do Xperia S . Czy sprawdzałeś go ? działał na eSce ? w linku do odtwarzacza muzyki CM12 jest wirus.. reszta jest czysta ?

takie pytania mi się nasunęły,,.

co masz na myśli pisząc by pamiętać o akualnej wersji - chodzi o świeży recowery ? Ja mam TWRP w wersji v2.6.3.0 - pójdzie na tym ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam problem, po nocy na ładowarce - telefon wskazuje na w pełni rozładowany telefon. Raz udało mi się zbootować na ładowarce system, który pokazując 0% na baterii i jej proces ładowania (raczej tylko podtrzymywania zasilania) po chwili się wyłączył - włączyć nie idzie bo bateria nie ma prądu - mimo podłączonego zasilania (nonstop czerwona dioda) nie pomaga nawet hard reset (power button+volume down).... :( by wejść w recovy)

namieszałem... jednak

jak mogę uratować słuchawkę ? jeszcze miesiąc miałem jej używać (przechodzę na z3 compact....)

ratowałbym chociażby SEUSem ale jak nie ładuje się bateria... ? to dupa? Nie sądziłem, że soft może mieć taki wpływ na relację sprzętu z baterią...

ma ktoś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak instaluje mam coś takiego

Wersja CWM 6.0.2.8

Warning: No file_contextsdetected filesystem ext 4 for /dev/block/mmcblk0p12

mount: Failed to mount /dev/block/mmcblk0p12 at /system Device or resource busy

symlink: some symlinks failed

Error in /sdcard/CM 12/uCyan-12.0-b03.zip

(Status 7)

Instalation aborted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności