Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Trend GT-S7650] Problem CWM


Konrad Krawczyk

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie. Mianowicie mam pewien problem. Zainstalowałem CWM 6.0 z tego tematu http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/2345-gt-s7560-clockworkmod-5504-clockworkmod-6/na moim trendzie. Odin 3.0.7 roota juz mam , mialem wczesniej. Właczylem instalacje, poszedlem do lazienki wracam i patrzę: Komputer się resetuje telefon też. Więc wyłączam telefon odpalam recovery CWM, wszystko ładnie, pięknie lecz jest jedno ale..  Kiedy wciskam wszystkie przyciski ( home, vol. + vol.- power) jest takie jakby szare i takie paski zaraz się uruchamia CWM lecz na dole pisze: Warning: No file_contexts Czy przez to może być jakis problem podczas wgrywania kernela? Czy coś się zepsuje ? Proszę o szybką odpowiedz, z gory dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

              P.S Jaki kernel polecacie , żeby smartfon w miare płynnie chodził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czy mógłbyś/mogłabyc podać link do pobrania CWM? I czy nie zrobie przez to cegły  ? Jaki kernel dla trenda polecacie, żeby płynnie chodził, bo teraz zamula. Zainstalowałem seeder , troche przyspieszylo ale to za malo ! Z góry dziękuje. Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

EDIT: I czy mogę teraz zainstalować kernel ? Jak tak , to jakiego? Tak żeby nic nie przekombinować. I czy nie zrobił bym przez to bezużytecznej cegły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności